Jump to content

davidekcz jde do chomoutu :-)

davidekcz
 Share

Recommended Posts

Co se může stát ve svatební den....??? věř mi že úplně všechno....:D:D

Já měl například od 2.00h do ca 6.00h hlavu v míse:P:P .....ne z alkoholu ale z paprikových čipsů které jsem miloval....ano miloval...od toho dne jsem je neměl......ten den si pamatuji docela přesně.....25.4.1990....:D:D:D:D:D:D:D

Svatební noc jak sviň........jo a na ten datum zas tak blbě nekoukejte .....tak staře zas nevypadam....:aut:aut:papa:papa:papa

u nás se nic mimořádného nestalo,chtěli jsme se vzít v říjnu,ale manželka se ségrou koukali do kalendáře a zjistili,že 14.2. vychází na sobotu a bylo to . . . áno jsem řekl na Valentína 14.2.2004 a pak jsem v dubnu utekl s manželkou do ČR a od tý doby jsme tady a máme dva kluky(to tě čeká-to je další \"LEVEL\") :D:D:D

edit:neutekli jsme před tchýní,ta je naštěstí pořád hodná(10let)

[upravil dne 3/9/14 16:49 od Gabriel 307]

Tchýni mám naštěstí v pohodě...teda zatím, prej se to projevuje až pop svatbě :D:D

takže chipsy pro jistotu vynechám, taky mám moc rád paprikové, tak abych se ji mohl dát ještě někdy v budoucnu.

G307 : 80 lidí, už je docela dost. já se vejdu přesně do 50hostů...

80 lidi je u nás taková \"malá svatba\" . . . normálně jsem chodil na svatby kde bylo 100-130 lidi :D njn VÝCHOD JE JINÝ LEVEL :D:D:D:D mám rodinu na středním Slovensku a vždy vzpomínají jak se ženil můj nejstarší brácha jak se těšili na východ na svatbu akce od 14:30 do cca 5-7:00 :D:D:D:D:D

My jsme měli cca 30 hostů a kdybych se ještě někdy měl ženit tak to stáhnu tak na 10 hostů :D

Jinak my měli docela klid, kdyby se tam neukázala moje teta která nebyla pozvána a neplivla mě do ksichtu. A když jsem ji táhl ke schodům že ji z nich shodím, tak přišel kámoš a pomohl jí, ona se mu za to odvděčila tím že ho švihla bičem co je na koně.

A ještě chtěl strýc vymlátit celou hospodu, my byli v salónku, a asi by se mu to i povedlo, je to pravej Moravák, má 206cm a 110 kilo, ale naštěstí jsme ho s bráchem zadrželi :D

Ale jinak bylo vše v pohodě.