Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.9D ..vymena cerpadla=spatny studeny start


kemos

Recommended Posts

Zdravim :) Na svoji 306tce 1.9D (DJY motor) jsem menil boshacky cerpadlo za jiny a bohuzel jsem stejnej typ nesehnal a musim autem jezdit do prace,takze jsem namontoval cerpadlo jiny taky z 306. viz fotky.. presny cisla kdyztak poslu :)

Original :

IMG_20140830_161425_zps832c1d25.jpg

Za:

foto_obr-33556-a_zpsac0719f2.jpg

Cerpadlo na sobe srouby zalepeny zlutou barvou takze by s nim ani nikdo hejbat nemel a navic je z auta ktery prijelo a slapalo normalne.

Teply auto startuje vcelku dobre ale rano chytne az tak na podruhy a motor zakopava nebo i zdechne. Kdyz se rozjedu,ma motor hnusnej zvuk dokud se neohreje pak bezi uplne normalne. Bimetal funguje ale prijde mi ze na cerpadle ma docela malej chod a nevim jak ho nastavit. Jeste bych dodal ze ten plastovej bazmek na vrchu cerpadla (nevim k cemu je) sme dali pryc. Predvstrik je podle zvuku motoru. Originalni cerpadlo melo dole elektromagnetickej ventil stejnej jako na rozdelovaci hlave. Vubec nevim na co tedka sahnout..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prdpokladam, ze aj na tomto motore je termosytic. Mozno si lanko nenastavil na cerpadle spravne.

Mam trochu iny motor a aj cerpadlo, ale mne sa to podobne spravalo, ked som mal vadny prave termositic.

EDIT: Ilustracny obrazok z ineho vlakna

post-27863-14109639877836_thumb.jpg

[Edited on 10/9/14 13:47 by miroja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...