Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jste na tom vy?


ozzy56

Recommended Posts

Kdysi mně ještě s Ducatem zastavil policajt s tím, že mi nesvítí zárovka ve světle. Když jsem začal hledat pod sedačkou vercajk, v klidu se mně zeptal, zda jsem už někdy u Ducata žárovku měnil. Po ujištění, že ne se usmál a řekl mi, ať nic nehledám, že se musí rozebrat půl předku a že mně zastavil proto, aby mně na nesvítící světlo upozornil a že mám zajet do nejbližšího FIATa. Tož tak

Jinak dolejt olej umím (i zkontrolovat), na výměnu žárovek jsem línej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi mně ještě s Ducatem zastavil policajt s tím, že mi nesvítí zárovka ve světle. Když jsem začal hledat pod sedačkou vercajk, v klidu se mně zeptal, zda jsem už někdy u Ducata žárovku měnil. Po ujištění, že ne se usmál a řekl mi, ať nic nehledám, že se musí rozebrat půl předku a že mně zastavil proto, aby mně na nesvítící světlo upozornil a že mám zajet do nejbližšího FIATa. Tož tak

Jinak dolejt olej umím (i zkontrolovat), na výměnu žárovek jsem línej

Mě naopak před třema lety dal s FIATem angažovanej fízl za nesvítící přední světlo kilo pokutu. Když jsem se ho ptal, jak to jako mám za jízdy zjistit a že před vyjetím to svítilo, tak mi řek že to zjistit nemůžu, ale že závada to je, tak mi MUSÍ dát pokutu!

Aspoň jsem mu pak dal při odjezdu kouřovou, ta dýzlová tempra už měla trochu načatý turbo :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna vesměs základních věcí(žárovky,olej,brzdy,rozvody,tlumiče,atd) u mne není problém.

Věci kde se musí svěsit motor atd. penechám znalejším.Přeci jenom určitě vědí lépe než já jak to pořádně udělat:aut

Ikdyž je pravda když jsem na svém berlingu měnil jen obrysovku a ta mrcha mi zapadla do světla tak v tu chvíli jsem proklínal kde koho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som kúpil terajšie auto (golf 4) tak v prednom svetle bola žiarovka zošikma opretá o tienidlo a háčik (alebo ako to mám nazvať) bol prichytený iným drôtom aby pritláčal žiarovku H7. Neviem ako tam ten drôt pôvodný majitel dal, mal som ho problém vycvakať. Nič tam nebolo zlomené všetko som dal do pôvodného stavu. Jednoducho som to nepochopil ako a prečo to bolo takto vôbec dodrbkané.

Ďalšia pikoška bola v zadných svetlách, kde boli všade popodávané dvojvláknové žiarovky a v spiatočkách úplne chýbali. Po výmene a doplnení všetko tiež funguje tak ako má.

Suma sumárum, áno je to veľký problém pre podaktorých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si vše měním sám, ale to bude asi tím že su mechanik.

ale u leckterý žárovky nadáváme víc než u kdejakejch rozvodů

nedávno k nám přijela paní že se jí zlomila žárovka na Yarisu, jelikož se pokoušela o výměnu nakonec bylo potřeba napůl sundat nárazník aby šlo vyndat světlo a vyklepat zbytek žárovky.

a minulej týden jsem měnil žárovku na novým mondeu a tam je to super jednoduchý, vyndaj se dva šroubky a vyndá se světlo ale přijít na ten hmat jak to světlo vytáhnout mi zabralo asi 15min to už jsem si ríkal jakej sem debil.

naštěstí zákazník byl rozumnej a nestepoval u mě to bych asi vytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jo, no.. na davne sluzebce jsme pul hodiny zjistovali jak otevrit na Focusu kapotu abysme se vubec dostali dovnitr, pri hledani packy na otevreni jsme prohledali snad vsechno pod volantem... pak nas to prestalo bavit a radsi jsme zavolali pujcovnu a po nejake dobe zjistili fintu - zamek je vpredu pod znakem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...