Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio


micina

Recommended Posts

Zdravím vás mám problém z radiem. pořád se mi restartuje dokola objeví se jen logo Peugeot točí se cd a potom se vypne a restartuje. Celou dobu to šlo normálně jen jsem ho měl vytažený venku protože mi nefungoval čudlík na menu to kolečko bylo popadlý po montáži už nenaběhne neví někdo kde se stala chyba? Děkuji za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RT3, pokud vím ale HDD nemá. Asi by to chtělo dia a zkusit, zda se s tím dá něco dělat. Doufám, že když jsi to rádio vyndaval, tak byl odpojený akumulátor. U klasických jako RD4 není problém s odpojením, ale u těchto s navi je jakýkoliv zásah docela riskantní. V jakém stavu je záložní baterka na rádiu? Když jsi odpojil rádio od auta a je třeba vybitá záložní baterka, mohlo dojít k vymazání konfigurací rádia. Ale toto jsou vše jenom dohady. Určitě nejdřív dia a pak se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

telematika a hlavně při diagnostice musí být nastartovaný motor

Tak mi to nedalo a šel jsem se podívat do auta že to napíchnu na dia a než jsem něco udělal tak rádio naskočilo a vše zase funguje tak jak má, jsem zvědavej zitra až pojedu do práce jestli to bude makat zatím to maká :potlesk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

telematika a hlavně při diagnostice musí být nastartovaný motor

Tak mi to nedalo a šel jsem se podívat do auta že to napíchnu na dia a než jsem něco udělal tak rádio naskočilo a vše zase funguje tak jak má, jsem zvědavej zitra až pojedu do práce jestli to bude makat zatím to maká :potlesk:D

:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, tak ne RT3, ale RT4. Pokud ti to bude dělat dal, tak si vymaž skladby a nahraj si je znova. Ne ale do plna a pokud budou restarty pokračovat mas dvě možnosti.

1- přehrát systém z instalačního CD

2- vyndat HDD píchnout ho do PC a celej ho naformatovat, pak ho dat do radia a znova pres instalační CD nainstalovat.

Při obou variantách musíš mít nastartování.

3- vadný HDD, výměna za jiný, nebo SD kartu s redukci. Da se použít i starší disk s notasu.

Ber to tak, ze RT4 a novější jsou jako by PC.

[upravil dne 3/9/14 22:10 od Lada78]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, tak ne RT3, ale RT4. Pokud ti to bude dělat dal, tak si vymaž skladby a nahraj si je znova. Ne ale do plna a pokud budou restarty pokračovat mas dvě možnosti.

1- přehrát systém z instalačního CD

2- vyndat HDD píchnout ho do PC a celej ho naformatovat, pak ho dat do radia a znova pres instalační CD nainstalovat.

Při obou variantách musíš mít nastartování.

3- vadný HDD, výměna za jiný, nebo SD kartu s redukci. Da se použít i starší disk s notasu.

Ber to tak, ze RT4 a novější jsou jako by PC.

[upravil dne 3/9/14 22:10 od Lada78]

Díky za radu problém je v tom že nemám instalační cd :D do budoucna by se šiklo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...