Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Severní Morava - jaký to bylo...

Tommy306

Recommended Posts

Musím se přiznat, že dorazilo o hodně víc lidiček, než jsem čekal...na to jaxe se tolik lidí omlouvalo, že nedojedou, tak 19 aut (jestli jsem dobře počítal) je vynikající výsledek:super

2 Pinďa: doufám, že hodíš na net výsledky z jízdy zručnosti:D

2 Autoškolič Dodo: tys to turbo na zpáteční cestě pěkně profouk, už jsem myslel, že tě nedojedu a to jsem vyjel asi 5 min. po tobě:D:D:papa

Jsem rad že vas dojelo tak moc moc .:D:D osobne jsem to nečekal /bol som v šoku :o:o:o / co lidi tam čekalo na startovni lajne :D

Výsledky z jízdy zručnosti budou :D

A chci podekovat za navštevu i Autoškolič Dodo a Meda.

Tady výsledky: :myslim:D:myslim

1. Autoškolič DODO 0:39,5

2. Roman 0:41,5

2. Tomáš (opravka) 0:41,5

4. Zdeněk 0:42,0

5. Pe?a (opravka) 0:42,4

6. Jirka 0:47,1

. Tomáš 0:47,1

8.Pe?a 0:48,0

9. Pinďa 0:49,1

10. Vašek 0:51,2

11. Rimmer 0:51,6

12. Saša (opravka) 0:52,3

13. Kubacher 0:53,4

14. Medvěd 0:54,0

. Čares 0:54,0

16. Zila (opravka) 0:54,3

17. Zila 0:56,5

18. Saša 0:56,6

19. Petr 0:57,9

20. Barenst (opravka) 1:05,2

21. Barenst 1:13,3

Zde jsou už započítány i trestné minuty (za kužele i garáž). :super

Bylo to :super a vůbec nelituju té cesty. Závody byli krásný a bylo na co koukat. Ani jsem nedoufal, že nás tam bude tolik. Budeme muset s tím i v Brně něco udělat :myslim. Pokud bude čas a penízky, tak rádi dojedeme i někdy příště. Byl to hezkej výlet, zvláš?, když se spojí i s něčím jako je prohlídka Argonitových jeskyní v Hranici. Příště se to spojí zase s něčím jiným :D. Jen si zkusím zařídit víc času, abych nebyl nucen tolik spichat domů. :papa

Původně zaslal: Tommy306

Autoškolič Dodo: tys to turbo na zpáteční cestě pěkně profouk, už jsem myslel, že tě nedojedu a to jsem vyjel asi 5 min. po tobě:D:D:papa

A to jsme byli ještě na benzince. Jinak to fakt byla jízda, kterou si už nechci opakovat. Byli jsme v Brně za 1 hodinu a 6 minut. Kdyby se tolik v obžerstvovně neloudali s jídlem, tak jsem mohl jet normálně, ale vystoupení s kapelou byla věc, která mě donutila k něčemu takovému, ale pyšný na to moc nejsem :mad::bojim:myslim. Přece jenom jsem Autoškolič a beru to vcelku vážně. ;)

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: ZILA

hmm asi tak pani

a tak damy

[upravil dne 16/10/05 ZILA]

[upravil dne 16/10/05 ZILA]

...ta neznámá byla moje Renča:D

no Pinďa zato muže :D:D:D:D:D no hold dojel sem pozde tak to leželo vše na nem tak prosim o jeho omluvu :D:D:D

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Byl to hezkej výlet, zvláš?, když se spojí i s něčím jako je prohlídka Argonitových jeskyní v Hranici.

Je vidět, že nesbírám turistické známky :D Argonitové jeskyně vůbec neznám, jsem rád, že jsi mě na ně upozornil.