Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém so štartovaním


miro22

Recommended Posts

zdravím,som tu nový.mám problém s mojou 406kou,2,1tdi 1997.niekedy skor za tepla nenastartujem.myslel som,že padá nafta.tvrdia mi ,že to može byt čerpadlom.jednoducho sa to stáva nepravidelne.auto nastartujem aj 50 krát.no niekedy nenastartujem vobec.ked som napumpoval balonik pomohlo,ale už je to v štadiu ,že nepomaha.auto postojí den a naskočí.viete mi niekto prosim poradit.dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

ahojte, mam podobny problem zo startovanim  ked je auto studene tak nastartuje bez problemov, ked sa zohreje, prejdem do mesta okolo 15 km tak uz startuje dlho...toci toci a nakoniec chyti, motor 2.0 hdi 80kw RHZ, nestretol sa s tym niekto? alebo nejaka rada cim by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shamann22

urcite sa s tymto javom stretlo kopec ludi.....ci uz ako majitelov , alebo opravarov...

nieco sa tu docitas a mozes laborovat....bude ta to stat tvoj cas a veci co si zadovazis......

alebo to das na diag merane hodnoty pri starte , budes vediet ,ake otacky dosiahne stater,

v akej polohe je regulacia , ako je na tom drv , ako sa zacina tlakovat rail ,pripadne vypadok snimacov kluka vacka atd...

alebo len tak vycisti egr...moze sa to zlepsit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

egr je off, ten vylucim, prispevky som prezereal ale nejako som nic nenasiel, asi zom zle pozeral, skoda ze v mojom okoli nepoznam niekoho co vie poriadne narabat s diag, no nic, ako pises, mozem laborovat.... myslim ze by to mohol byt drv ventil, ..uvidime, napisal som to a skusil stastie ze mozno precita niekto kto sa s tym stretol a napise,,,ok, tak idem hladat dalej,....dakujem zatial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...