Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reprezentace Peugeot clubu


Pepito

Recommended Posts

Nevím jestli to tu někde už je,ale nenašel jsem to :myslim

Tak mne napadlo,že už mám za těch pár let,co jsem clubákem,pár věcí se znakem Peugeot clubu(samolepky,webovka na zadním okně,podložky pod SPZ,vlaječky,kšiltovku,kulicha,mikinu s odznáčkem,trička,deštník,osušku,kalendáře... :mrk

Kdo a jaké máte samolepky na autech,trička,čepice,deštníky,osušky,odznáčky....

Používáte je k reprezentaci Peugeot clubu?

Já například nosím kšiltovku na různých akcích,jako třeba tento víkend na Barum rally ve Zlíně,nebo na hokeji v Jihlavě.

Autí mám polepené ze zadu i ze předu a mám i podložky pod SPZ.Teď když prší nosím deštník,na koupalištích i na bazénech používám osušku(samozřejmě oranžovou :D ),v zimě kulicha a mikinu se znakem Peugeot clubu... :super:papa

[upravil dne 2/9/14 18:14 od Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto polepené nad předním světlem+polep zadního okna+clubvka s nickem(foto v podpisu),kšiltovka mi je malá(mám místo hlavy glóbus :grr) nosí ji Šimon(má ji nejraději),trička a mikinu nosím normálně,jeden hrnek se mi rozbil v práci :grr a ještě jeden mám na Slovensku a piju z něj kafe a hlídám ho jak oko v hlavě . . .(když nejsem na Slovensku,tak jsi ho vždy z kuchyně uklidím do našeho pokoje). . . víc toho nemám :(

edit: podložky pod SPZ mám taky :aut . . . a jinak když mě v práci někdo vidí s mobilem v ruce tak jsem na fóru :D:D;)

[upravil dne 1/9/14 21:10 od Gabriel 307]

[upravil dne 2/9/14 18:41 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já mám \"jen\" tričko .. :( Ale časem přibydou i další věcičky a už se těším :D Jinak se s tím tričkem dost dobře provokuje před branami jiného clubu (např. již zmiňovaní \"slepičáři\") :roker:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od počátku mého členství v klubu mám vždy auta identifikovatelná s klubovou příslušností

309 - stínítko na čelním skle, barevné logo na pátých dveřích, podložky pod RZ

405 - logo v levém rohu kapoty, podložky pod RZ

406 - webovka, logo v rohu kapoty a na pátých dveřích, podložky pod RZ

306 - webovka, logo v rohu kapoty + 2 na pátých dveřích, podložky pod RZ

k tomu ještě celá rodina nosí příležitostně klubová trika (Pavlík i kšiltovku) a než nám je čas zničil, pili jsme ranní kávu i z klubových hrnečků.

Vše (krom hrnečků) pořízeno spíš kvůli identifikaci s klubem než kvůli prezentaci - tento pohled jste mi otevřeli až tímto vláknem

[upravil dne 2/9/2014 09:28 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlaječky jsem taky vlastnil, ale pokud jsem je dal na auta, dostavil se nepříliš příjemný pocit, že jsem pro okolí za tydýta (velice slušně řečeno). Proto jsem je při prodeji 406ky \"pozapomněl\" v kufru, což mi ale nemůže zapomenout Pavlík. Zatím jsem ale rozhodnut nové vlaječky nepořizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej - tady na severu je to memlich to samé - za 4 roky jsem tady klubáka nepotkal a mě taky nikdo neviděl, tedy soudě podle vlákna \"Potkal jsem klubáka\".

To Medvěd: Ber to tak - tydýti jsou ti ostatní. :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Za tu dobu co jsem zde tak měl jsem podložky pod RZ , samolepky nad bočními lištama dveří,stará barevná samolepka na zadním okně , pak na předním skle uprostřed a i webovka na zadním okně ,nyní v součastné době jsem bez propagace.

Občas nosím mikinu, kde na zádech jsou webovky .

[upravil dne 4/9/14 09:08 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě samolepky na předím nárazníku pod světlama a velké WWW.....na zadním okně.

Ten velký nápis může potvrdit Gabriel 307.Někde zde dával foto.

Zítra to jde všechno dolů,páč mě za tři roky stejně nikdo nepotkal a to jsem procestoval snad celé Česko:D:D:D:D:D

Už jsem doma a v okolí profláknutý a musím jezdit 50kou a 90kou:D:D:D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...