Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 Open


Mára205

Recommended Posts

Zdravím:) tímto bych chtěl organizátorům 41. peugeot srazu v retro park sejfy poděkovat za více než vydařený sraz :super:super Tak a je načase se trochu představit :D Nedávno jsem koupil 205ku ve verzi Open,určenou pro dovoz do švýcarska,je to 1.9 benzínv papírech 88 kw ale jinak 75 kw (původně automat) ,předminulý majitel ho ale předělal na manuál a převodovka z 1.6Gti ,octávky a spousta dalších ( Kovy_s :D) nestíhaji:) výbava: el okna,15 speedline,šíbr,gti budíky,v platu repro pioneer,žluté mlhovky wessem,přední příplatkový nárazník gutman,sedačky z gt:super

Proběhla oprava pravé stahovačky oken,děkuji ChouLu za pomoc :super,úplnou náhodou sem na šrotáku netrefil na 205 diesel tak se za 400 koupilo pár dílu do zásoby:) Proběhla příprava kol na zimu (stále kola čekají na barvu) ,před cca týdnem výlet s Kovy_s pro sedačky,naprosto nepoškozený přední nárazník Gti,hodiny do interiéru a obě páčky pod volant ,no a tedka v týdnu mi prasklo spojkový lanko,takže cesta do práce na dvojku+při odtahu se oko ohlo a přizvedlo nárazník,naštěstí neprasknul :aut Tak to je zatím vše za ten měsíc a půl co ho mám :D Názorům dotazům a kritice se nebráním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 10 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...