Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 - automatické stěrače - vynout?


xbata

Recommended Posts

Zdravím, s příchodem počasí, které u nás nyní vládne mi na 407, kterou mám nyní půjčenou vadí jedna věc.. Jsou to senzory stěračů, nebo jak se tomu přesně říká.. Občas to funguje poměrně dobře, ale většinu času to stírá jak střelený a přitom prší jen drobně. Nepřišel jsem však na to, zda je možno někde nastavit běžný cyklovač. Zkrátka abych na 1. \"rychlost\" stěračů měl cyklovač a ne splašené stěrače..

Mám v autě RT3, ale žádné nastavení jsem nenašel. Jen status stěračů - zda jsou aktivní, či ne..

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: ve třistasedmě to tak je, po blbé výměně okna nefunguje senzor a je automaticky cyklovač, první je setření cca za 7 sekund, druhý je rychlejší a třetí je nejrychlejší. páčkou dolů je jen jedno setření

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: ve třistasedmě to tak je, po blbé výměně okna nefunguje senzor a je automaticky cyklovač, první je setření cca za 7 sekund, druhý je rychlejší a třetí je nejrychlejší. páčkou dolů je jen jedno setření

No tak třeba by ten můj návrh mohl fungovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nějak to jít musí.. nedávno jsem jel ve 406 se senzorem a při první poloze tam byl cyklovač.. :myslim

tak si sadni do 406tky... naco tu porovnavas jablcka a hrusky??? 406 a 407 su rozdielne vo vsetkom...

člověk ani netuší, jaké novinky se tu dozví.. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...