Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když už tu máme téma "prase tuning", proč to neodlehčit ťuninkem ptačím?


Medvěd

Recommended Posts

Když dobře zaparkuješ, stačí pár týdnů... Též jsem viděl auto, nad kterým bylo pěkný \"bidýlko\" a odkvetla nad ním lípa. Lituju každýho, kdo to musí umejt.

Jednou jsem celý den na koupání parkoval pod čímsi, co produkovalo kapičky smůly. Když jsem odjel, po cestě koukám zevnitř na sklo. Nešlo to setřít a vypadalo to, jako rána šutrem. Už jsem byl nafrněnej, že mám díru ve skle. Pak jsem zjistil, že to je kapka smůly, stěračem to nešlo a ani to nerozmazal, proto jsem si myslel, že je to ďubka od šutru. Bohužel to nebylo jediné míto, kdy byla kapka smůly, dostat to dolů z laku - nezbyl než odstraňovač asfaltu a i ten se trápil. Nezbylo, než komplet celý auto umejt, vyleštit a znova vosk. Naštvalo to, protože vosk neměl ani 2 měsíce.

Tohle by se mi asi nechtělo mejt. Ani pneu nemá prázdný. Tohle vypadá poslintaný nějakou lípou. Blbý místo na parkování ;)

[upravil dne 1.9.2014 15:55 od Pacho69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ji viděl na té stránce na Fejsbůku. Nejlepší jsou ty komentáře puberťáků s prehistorickýma polorozpadlýma Audinama a Golfama že \"to Pežotu patří\". :D

[upravil dne 1/9/14 18:07 od Džůny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z osobní zkušenosti vím, že ptáky označkované auto stačí protáhnout kartáčema (dobře - tohle možná 2 - 3x) a nikdo na první pohled nic nepozná (je-li auto pos*ané dlouho, tak holt na laku to svou stopu zanechá).

Často parkuju pod stromy (lípami) a tak vím, o čom mluvím (když ne pták, tak je zas auto ulepený jak bonbon)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...