Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

motor a zavady 807?


Lukas.407

Recommended Posts

Jo, jo, řidičovo, ale i spolujezdcovo okno mě taky zlobí, většinou kousek cukne a zastaví se, někdy nereaguje vůbec. Asi je to v ovládání, protože když zamknu auto tak vyjede vždy napoprvé až nahoru bez cukání.

Přední ramena jsou slabost auta. A ta 88kW bez toho FAP trochu hulí. Najel jsem s tím 60 tis km a kontrolka motoru se mi zatím nerozsvítila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak ti nevadi slovencina skus si precitat toto: www.autorubik.sk/kupujem-ojazdene-auto/citroen/citroen-c8-fiat-ulysse-peugeot-807-lancia-phedra-2002-2010-recenzia-a-skusenosti/

Su tam celkom slusne popisane problemy kazdeho motoru. Skuseny mechanik niesom tak neviem povedat ci je to na 100% pravda ;) mne to ale s vyberom pomohlo. Je to o stasti vzdy ci chytis dobry kus alebo nie.

Jo toto jsem uz cetl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám benzín 2,2 116kw,původně jsem chtěl také diesel,ale stejně jako kolegu mě omezovaly finance.Zjistil jsem že pokud nechci riskovat koupi kasičky na peníze,do fin. limitu se v naftě nevejdu.Koupil jsem benzín z německa,i s dovozem,přihlášením a přestavbou na LPG 110000Kč.Auto mělo najeto necelých 140tkm,výborný stav.I přesto že zhruba polovinu km jsem najel v 6-7 lidech,jezdím za stejné peníze jako v přítelkyně Cliu 1,2,takže paráda.Motor výborný,na tohle auto supr motorizace.Jediný problém kolem motoru byl s čidlem tlaku nasávaného vzduchu(nekorektní hodnoty,nepravidelně po zhruba 1000km hlásilo chybu emisí ,výměna za cca 700,-,s tím měněna lambda za katem(800,-),asi nebylo úplně nutné,jevila se pomalejší reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kupoval jsem benzina v Německu přes mobile.de,myslím že se dá sehnat celkem snadno.Jeden se nelíbil,druhého jsem vzal a to jsem měl do 100 km ještě 2 v záloze.Třeba dnes jich tam nabízí přes 100ks 2,2,nějakých 60 kousků 2,0.

Jo koukal jsem tam jsou, ale v cechach ani jeden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prijde, ze ty benzinaci nejsou zadny jednorozci. Na silnci sice taky potkavam eurovany povetsinou naftozrouty.... ale za me, zlatej benzin. Sice to neco stoji na spotrebe, ale osobne jsem dost usetril na servisu, pac ten muj ac provereny uz potreboval spojku a rozvody.... :o) no ale je fakt, ze to mam na jezdeni kolem domu, zadny strasny dalky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se nebudu hadat, mechanik nejsem, zkusenost s naftakama od peugeota nemam. ale beru to tak, ze spojka me stala 10.5 tisice misto dvaceti, neresim strasaka se vstrikama, cerpadlama, turbama, fapem a tak. ale kazdej ma rad neco. to uz jsme v tyhle diskuzi dost OT. ;o]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jestli je to slabe je dost subjektivni dojem. Podle me JE to slabe, ale hlavne proto, ze motor nema kroutak, pri rozjezdech do prudsich kopcu nebo jako u me napr. nacouvavani k chalupe do kopecka trpi spojka jako blazen.... Pro bezny provoz to ale neni zas takovej louda, na dalnici bych obcas pri predjizdeni chtel vic stavy. Pro stabilni jizdu  je to v pohode, do kopcu to nejak desne nevadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil 2.2HDI od pána co je kupuje v Německu,podmínka je aby byl potkanej či jinak poškozen motor auto stojí pak hubičku. :) .Motory poté u nás generálku-je včetně vstřiků,turba,svíček atd..  mění též spojku a dvouhmotu popřípadě další maličkosti vymění.Tímto se zabývá asi 10Let.Na doporučení jsem koupil i já jinak bych do toho nešel.Do mé 807 zahučeli díly jen za 50tis.Autíčko přede jak kotě jen mě neřkli že je to tak užraný asi mám těžkou nohu. :D

Upraveno uživatelem Cyrďák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj všem snad je to tu v pohodě nevím kam jinam umístit svuj dotaz. Líbí se mi phedra konkrétně tato http://auto.bazos.cz/inzerat/40541600/Lancia-Phedra.php. Pán ji má dva roky bez závad. Byl jsem se na ni dnes dívat jsou včudu oba spodní čepy. Parkovací asistent hází chybu a trochu tomu kolísaly otáčky. Jaký je názor na tento vůz?Je mi jasné že většina řekne že za 120 tis je to k ničemu ale já kupuju auto podle stavu ne ceny. Proto se ptám na objektivní nazor stavu. Dá se někde prověřit vin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...