Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motor a zavady 807?


Lukas.407

Recommended Posts

No ty cenové rozdíly nejsou bezdůvodné. A jsou dvě možnosti, buď koupit něco co má méně poruch a je to dražší a nebo levnější a pak více oprav. Cena ve finále velmi podobné, starostí a práce v druhém případě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem koukal na ceny s motorem RHR a je to drasticky vice nez ostatni motory. To si asi nebudu moci dovolit. Z tech ostatnich motoru prichazi neco v uvahu? Nebo se budu muset kouknout po necem jinym

Nemusíš odpovídat, ale můžu se zeptat, kolik do toho chceš vrazit a jakou máš představu o r. v.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, cokoliv přichází v úvahu. A cokoliv má taky svá rizika.

2,0HDI 79kW - na to auto je slabý, takže u takhle starého auta je ten motor zpravidla orvaný jak borůvka, praská u něj těsnění pod hlavou, praská řetízek mezi vačkami, zadírá se klika.

2,2HDI 94kW - téměř pověstné problémy se vstřiky, hlavně jejich vyndaváním, speciálně u tohoto motoru v tomhle autě.

U obojího je případný jiný motor na vrakovišti poměrně drahou položkou. Když se ti podaří koupit hodně levně nějaký pěkně zachovalý kousek, je možné toto auto brát jako Sazku - Sportku. Jestli za to auto hodláš vysypat všechny peníze nadoraz a doufat, že provoz a servis bude na levno, radši se na to vy*er.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, cokoliv přichází v úvahu. A cokoliv má taky svá rizika.

2,0HDI 79kW - na to auto je slabý, takže u takhle starého auta je ten motor zpravidla orvaný jak borůvka, praská u něj těsnění pod hlavou, praská řetízek mezi vačkami, zadírá se klika.

2,2HDI 94kW - téměř pověstné problémy se vstřiky, hlavně jejich vyndaváním, speciálně u tohoto motoru v tomhle autě.

U obojího je případný jiný motor na vrakovišti poměrně drahou položkou. Když se ti podaří koupit hodně levně nějaký pěkně zachovalý kousek, je možné toto auto brát jako Sazku - Sportku. Jestli za to auto hodláš vysypat všechny peníze nadoraz a doufat, že provoz a servis bude na levno, radši se na to vy*er.

Prave ze bych nechtel za to dat vsechno, proto tech 120000, aby neco zbylo. Zadne ojete neni 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Puvodne jsem myslel tak do 120000kc

To je za auto s tímhle motorem opravdu málo. Já ho koupil za 160, z Německa, origo km a bylo zlevněný, kvůli kosmetickým vadám. Postupně odstraňuju tyto vady+rozvody, filtry, olej, pneu a peníze tečou fest. Takže pokud budeš mít stranou třeba 30 litrů, budeš mít honičku se do nich vejít s počáteční investicí. Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že doufat že za 120 koupíš něco co bude funkční a bez dalších větších investic, je stejně bláhové jako věřit, že zhubnu 30 kilo. Budu se sice snažit, budu tomu věřit, ale jak to dopadne ve skutečnosti, je ve hvězdách.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba budeš mít štěstí a na něco narazíš. Ale moc tomu za tyhle peníze nevěřím. Já sháněl pyůl roku a měl jsem limit 180.

Me by stacil i starsi nez mas ty, ale ten motor me stve. Ja uz jsem videl tuhle verzi 88kw, myslite ze je to jen uskrcene rhr? To by bylo cajk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...