Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 cd měnič


JacobCZ

Recommended Posts

Prosimvás, mám čerstvě kupátko a první problém je, že mi nejde cd měnič. Je to rok 2000. Cd měnič normálně vysune zásobník, to v pohodě, dám tam cd, zkoušel jsem všemi směry, ale při zmáčknutí tlačítka nebo i na páčce pro přepnutí na měnič se nestane nic :( někdo nějaká rada co a jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šrotuje ale pokud vím, na displeji se nic neukáže. Ale ještě to musim zkontrolovat, zatím jsem vždycky postával u kufru a poslouchal jestli to šrotuje :D na displej jsem nekoukal. Jen teda při zmáčknutí tlačítka pro přepnutí na changer žádná reakce. CD jsem zkoušel originál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v changeru zásobník a není v něm CD tak při stisku např. \"1\" by se měl na displeji objevit nápis No CD1\".

Changer je napájen a komunikuje přes jeden kabel, vedenej od rádia, takže pokud \"šrotuje\" při zandání zásobníku, je připojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Znovu otevítám téma podobné : (měnič Cd 406)

Včera jsem zapojil origo rádio philips 4050 , které jsme koupil od Slayera tady na foru :-) .

Zadal jsme kod - rádio normálně hraje, ladí a maká - kormě těch el.vrátek na kazetu :-o :-D , při zmáčknutí čudlíku k tomu určenému se nic nestane... Ale to není to hlavní ...

(ještě mi teda nefachá páčka na rádio což je divné... Koukal sem na ten štekr od CD měniče a páčky - je společný že ? Vypadá to že to někdo už opravoval,ale žádný kablík není poškozený vyloženě ,ale na to se ještě musím podívat... Každopádně páčka nemaká....)

 

Hned jsme utíkal dozádu kouknout na měnič... Zmáčkl jsem tlačítko - vyjel mi zásobník na 6CD - dokonce tam byly ještě nějaká cédéčka :-D

no zase sem to dal zpátky - šrotovalo to když to projíždělo ty sloty... ALE ...

Když zmáčku SRC ,aby to přeplo na CD měnič ,tak to trošku zachroustalo, ale pak mi to zapípalo a na displeji se objevilo : ERROR , pak se to přeplo zpátky na rádio (cca úsek 5sekund) ...

Zkoušel jsem zase všechno možné - obracet CDčka , dát tam jen jedno atd atd...

 

Je problém v měniči ? Slayer říkal že mu měnič (i páčka) v jeho autě normálně fungovalo.

Prosím o radu ;) .

Předem díky za odpovědi ;)

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B je správně. Je to starý a dia Ti s tím nepomůže. Taky jsem kdysi toto zkoušel a vypisovalo Error. Nakonec jsem to vzdal a changer prodal jako poškozený. Kupec pak psal, že uvnitř jen zlobil nějakej spínač a že už to hraje. Už je to drahně let. Víc si nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...