Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STK- dokumentace


celda1970

Recommended Posts

Zdarec....

Absolvoval jsem Emise a STK.

Na STK bez závad ale velmi se pozastavovali a ženou mě na

dopravku kvůli uvedení počtu míst v autě.

Ve velkém TP mám uvedeno 7 míst......v malém TP mám 5 míst...

fyzicky v autě mám 7 bezpečnostních popruhů a v podlaze přípravu na dosazení dalších dvou sedaček.

Takže je tam rozpor......a chtějí aby mi to dopravka dozapsala jako 5-7 míst....

Jak to máte uvedeno vy.....sedmimístňáci......??? :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem nechal opravovat TP u Ulysse, bylo v něm 5 míst a jen v poznámce možnost 5 - 8. Magistrátní technik se moc netvářil, nejdřív zkoušel, že bych chtěl papír od Fiatu, ale přesvědčil jsem jej, že v původních papírech je určitě 8 míst, že to podělali oni při přihlašování a ať si to ověří v archívu. Ofotil si to, napsal si na mě číslo, že mi zavolá, moc jsem tomu nedával, ale po týdnu se fakt ozval a opravili mi to, nestálo to nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on technik na STK oprávněně argumentoval tím.....že když pojedu se sedmi a v malém TP mám 5....tak dostanu flastr......:myslim:myslim

Jo tak s tím skočím na DI a nechám si to přepsat.....mám k tomu i z STK dodatek na protokolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po magistrátu doporučuji vše důkladně kontrolovat,stalo se mi že u Octávky mi jak do malého techničáku tak velkého místo spz 6U1 3883 napsali 6U1 8338 a samozřejmě jsem si toho nevšim.Absolvoval jsem stím i STK a všim si toho až policajt při silniční kontrole.Naštěstí pro mně jsem po dvou hodinách prověřování auta mohl pokračovat stím že si to dám do pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ovšem zajímavý... protože nový registr má funkci kontroly duplicit SPZ... tzn že pokud ti vydali 8338... tak po nějaké době, když tu značku fakt měla úřednice před sebou a někomu ji přidělovala, tak jí to nemohlo pustit dál :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celda 1970 je to jejich chyba, že ti špatně vypsali malý techničák a výměnu by jsi měl mít tudíž bezplatně pokud máš ve VTP 7míst. Jinak já mám ještě Mitsubishi Space Wagona má sedm sedaček, ale papírově ho mám 6místného kvůli váze bo průměrná osoba váží 80kg nebo kolik :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to radši taky koukl. V ORV je uvedeno \"Počet míst k sezení 5/7.\"

Takže ve Tvém případě prostě opomněli, že by jsi mohl mít 7 míst.

Jak jsou zvyklý psát všude 5, tak Ti to napsali taky.

Podle mě bude stačit dokumentace z STK a velký TP, a opravěj Ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel i já mám špatné zkušenost co se týká zapisování údajů do ORV (dříve ootp). Do ootp mi napsali, že mám šedou met. Ale v TP mám šedá tmavá met. . Úředni se rozčilovala na mě, co si to jako dovoluji ji upozornit na její chybu. Tak jsme jen poděkoval a pozdravil a odešel přímo za vedoucí odboru dopravy a tam si vše vyříkali a milá úřednice musela vše ihned bezplatně opravit. Jinak by si měl každý vše po převzetí zkontrolovat. Ale jsme jen lidé, takže se na to zapomene. Jinak co se týká zapisování barev, tak někdy při kontrolole zírám a nevycházím z údivu, jak vypadá kdejaká barva. Například žlutá je okrová nebo zlatá. U Škodovek je to někdy zázrak určit barvu. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem kvůli \"sedmičce \"absolvoval skoro dvouhodinové maso na DI.....:roll:roll

Nejenom že jsem skoro hodinu čekal než se na mě dostalo....ale pak nastalo kompletní kontrolování všeho co šlo jestli je to v pořádku.......pak jsem zacáloval pade....i když to byla jejich chyba v přepisu(to je ale prý moje chyba když jsem to přebíral)...:myslim

Pak se pán usnesl že mi může pouze do malého TP napsat to co je ve velkém TP.....tudíž 7 míst....(5-7 míst neexistuje)

Pak to vše zapsal do PC....udělal novej malej TP....vokopíroval co šlo ...a šel jsem......:roll:roll

Od chvíle vstupu o okénku uběhlo ca.35minut(před tím 65min.čekání).............jestli takhle rychle funguje vše tak se nedivým že stát funguje tak rychle jak funguje.

Na omluvu pánovi musím uvést že už bylo pět hodin a tudíž byl po celém dnu dost nevrlej.......:grr:grr

Ještě že to člověk nemusí absolvovat často....:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celda1970:

Jsi byl v Praze že?

Já mám v ORV 5/7. Takže jde. ;)

Hele a co budeš teď dělat, když tam máš zapsáno 7 míst?

To aby jsi vyjel brzy ráno a sháněl někoho na zastávkách mhd, aby jsi splnil počet obsaditelnosti. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proměnný stav míst k sezení 100% existuje - já měl na VW T5 (z půjčovny) počet míst k sezení 1 - 9

To ale není nic proti OTP u firemních aut (typicky 1203ky nebo Avie) za totáče, kdy bylo místo čísla karoserie a čísla motoru pouze razítko Výměnný, Výměnný. Tehdy tato auta vlastnily státní podniky a takové firemní auto muselo být i několikrát generálkované, než ho podnik mohl vyřadit (než mu bylo přiklepnuto auto nové)

[upravil dne 9/9/2014 07:36 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze by nečekal 2 hodiny.

To je pravda...

I když někdy... Přijdu, čekám...

Vezme mě až po vyřízení předchozího (třeba 20 min.), nabere to a pak mi řekne, že za půl hodiny...

Takže někdy je to na hodinu.

A pokud nás tam bude víc, i ty dvě hoďky by to mohli být. :D

Ale doufám, že se toho nedočkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...