Jump to content
  • Current Donation Goals

Clarion s CD na 406

matik

Recommended Posts

mate nekdo zkusenosti nebo zname na opravu radia Clarion v P406?? cd jede jen kdyz neni nastartovany motor, jak ho nastartuju tak ani nepipne, ale radio hraje bez problemu... nevim co s tim.. a nebo kde se da koupit radio? vrakac? nekde sev. morava

• 4 weeks later...

to to mi radio děla taky.po nastartovani se někdy neroztoči tak ho radio nemuže načist.moc tomu nevěřim že by pomohlo odpojeni baterky.ale rád bych to měl v pohodě.je u radia clarion s CD kod???

mam jaště dotaz.po čem komunikuje dalkove ovladani a displej??jsou zapojeny jen standartni ISO konektory.

.......delalo mi to presne to same (po otoceni klickem CD hralo, ale jak naskocil motor tak vetsinou prestalo hrat). Nekdy jsem ho \"premluvil\" tak, ze jsem na rovince motor vypnul a zase nastartoval a obcas se povedlo.....

Radio jsem mel jednou vyndany, ale v opravne (C. Budejovice) mi rekli, ze Clariony delaji jenom v Praze. Kdyz bylo vyndany, ale zapojeny a motor stal, tak CD hralo i kdyz jsem s nim hrube lomcoval, takze vibrace od motoru jsem vyloucil. Poslat do opravny jsem to uz ale nestihl, prodal jsem to radio i se \"zbytkem\" (autem).

To Reidlost: ano, je zakodovane, pri vymene kus za kus je treba navstivit servis Peugeot, jinak to porad pipa (ale hraje normalne).

Tak presne takhle sem i ja postupoval kdyz sem jej vytahl a presne tohle mi rekli v servise, dela se to v praze, je to drahe a malo kdy to opravi, poradil mi at si sezenu nekoho kdo tomu rozumi a zkusi to opravit... nesehnal, takze auto sem si nechal a CD nepouzivam :-(

• 1 month later...

.....jestli můžu k tomu Clarionu s CD... Měl jsem ten samý problém, tak jsem zašel do makra koupil čistící cédéčko, takové žluto černé barvy a po otevření trochu udivený.... Na čtecí straně byly takové jemné štětečky ve více úrovních, které, když jsem cédéčko zasunul, asi čočku pěkně vymetou ... no koukal jsem na to blázen.... , ale funguje to ..... Příznám, jen asi dvě vypalovačky nejdou nahodit, a to samozřejmě ani v klidu.... Takže zkuste a uvidíte.... Tak zatím zdar Skupiny....Mar?an