Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Americké monstrum za 23 milionů korun


Recommended Posts

Taky mi nepřijde šeredné.

Hlavním důvodem pro koupi podobných aut je potřeba zaujmout a vokázat vokolí, že JÁ NA TO MÁM (a Vy si na p*del sedněte), což tento exemplář nabízí měrou vrchovatou. Být cenovka na úrovni 10%, vsadím se, že by za pár týdnů lítalo po Praze hned několik kousků osazených podobně tupými blonckami, jako dnes vídáme v X5 nebo Q7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co v tý americe hulej za matroš? :D

Nějak nechápu Medvěde, že 407 se Ti nelíbí a tohle jo........, ale asi máme jinej vkus. ;)

Jak píše Almanil, našel bych spousty jinejch a smysluplnějších možností za co takový nehorázný peníze utratit.

Je vidět, že v americe údajná krize moc velké stopy nezanechala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k. Asi jsem fakt jinej no ....

407a se mi prostě nelíbí, zatímco první Multihoplu bych si klidně po vzoru Minimaxy uměl představit jako Medvěd wagen (vlastně sorry - první Multiplu ne, tu bych asi nesehnal a nezaplatil (rok 1970?), myslím tu, co se objevila někdy na přelomu Milenia).

U mně holt vítězí praktičnost nad jinakoastí za každou cenu.

Kousek z tohoto vlákna bych taky nechtěl, ale monstrem bych to nenazval. To bych mohl psát, že mostrum je třeba X6 .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...