Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak jsme tahali z jeepu vstřikovač :D


Recommended Posts

no hele aby si tam dostal hydrauliku tak bys musel vytahnout motor ven, to zakaznik nechtě. sam to řikal prej no tak když to nepude tak to zkuste bagrem (on je to trošku blázíne co má dost peněz ... takže nebylo co řešit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vstrik bude muset bejt novej, ted jde o to vyndat tenhle zbytek. za co jste tahali?

Taky znám podobný případ nešel mi vyndat jeden vstrik na sundany hlavě ( dělal jsem teso pod hlavou) tak jsem zákazníkovi řekl ze za 1200 to přijede někdo vyndat a on ze to je moc a ze mu to vyndá někdo jinej. A nakonec dával novej vstrik za 5000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmyslné prasečiny neděláme, jak jsem psal má dost peněz, motor ven u tohodle auta je den práce jenom odšroubovat převodovku, byli u nas 3 co se zabejvaj vstřikovačema jeden nam pujčil to 25kg kladivo že to tim pujde, chlápek co dělá celej život jeepy řikal že vyndavaj motor nebo se řeže do kastle podle toho jak chce zákazník, jo a jinak zákazník sám řikal no když to nepude rukama tak to zkuste bagrem .... takže oddie pokud řekneš že chceš koloběžku rozřezat na kousky , nejdřív se tě zeptám proč atd a pokud na tom budeš trvat tak ti jí rozřežu :papa asi takhle to je aby zase náš servis nebyl uplně za debi*ní :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde na internete keď som googlil, som našiel fotku kde bol vytiahnutý vstrek aj z kusom kovu od hlavy. (aspoň tak som to ja pochopil z Google translatora) z čoho to bolo netuším a ani netuším ako sa im to podarilo takto vytiahnuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takto nejako?...:P

zakaznik mozno zartoval s tym bagrom, by ma zaujimalo ako ste to s tym bagrom tahali... dost vela veci sa muselo ponicit.

ma kopec penazi a za 1500 mu bolo vela platit za hydrauliku ? nejak nechapem. Teraz bude platit x nasobne viac... ;)

[upravil dne 31/8/14 11:00 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u toho bmw s nim aspon točej , u jeepu se s nim točit nedá, není tam přístup, hydraulikou by to nešlo protože se není kde opřít protože je tam plastové ventilové víko .... víko dolu nejde dokud se nevytahne vstřik... ono postupně přichazeli ostatní známí co maj servisy a proč ste to neudělali takhle a proč ne takhle, všchno co nám kdo poradil jsme zkoušeli takže nebylo už co zkoušet, krom tý hydrauliky, neni se tam kde opřít... jak jsem už psal ;) myslím že to tu mužeme lock, protože tu nebudu všechno stokrát opakovat jak to tu občas bejvá ... :myslim

[upravil dne 31/8/14 14:45 od Háček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákazník má dost peněz, ale \"nemá\" na to dát 1500 za vytažení vstřiku, a vy tímhle nesmyslným počínáním jako servis promr*áte času a prostředků ještě mnohem víc než za 15 stovek. Efektivita jak noha. Ve výsledku na tom naprosto nesmyslně proděláte úplně všichni. Bravo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...