Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.1TD


Mara708

Recommended Posts

Zdarec lidi mám takový problém s autem :\'( narval sem uz to toho hodne penez a nevim jestli mam do toho vrážet dal jestli se mi to vyplatí. Mám na autě novou spojku + čerpadlo předělaný z elektronickýho na mechanický a před chvíli sem jel a rychle sem řadil z jedničky na dvojku a něco mi tam asi přeskočilo auto chcíplo nejde nastartovat a palivoměr mi ukazuje že mam plnou nádrž nevěděli by jste někdo co s tim jestli mam v píči převodovku nebo řídíci jednotku nebo jestli to čerpadlo nešlo doprdele???? Díky moc za odpověďi už sem z toho na nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne - on přijel, zastavil a už nenastartoval. Následně zjistili, že se rozpadlo rozvodové kolo na klice, tím se štípla klika a zřejmě i potkaly písty s ventilama.

Jesliže jsi rychle přeřadil a motor dostal větší štos, taky Ti mohl rozvoďák přeskočit (obzvlášť měl-li už nějaký ten rok provozu za sebou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to manuální převodovka tak nemá žádný vliv na start motor (pokud motor točí) takže bych sel po motoru a pokud chcipnul sam nějakou ranou tak bych sel po rozvodech nebo dodávce nafty pak už je tu toho dost popsáno jak postupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychle sem se rozjizdel a rychle sem tam vrazil dvojku a pak to zdechlo a uz to neslo nastartovat přišlo mi to jako nějaká rána jako kdyz se něco potkalo no jako, že je něco špatně a kdyz to startuju tak to strašně háže s celým autem kdyz sem mel v prdei čerpadlo tak to startovalo stejně akorát to nekopalo s celým autem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...