Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dokázal by někdo poradit s tištákem


Chip

Recommended Posts

řeším už asi pátou Fiestu (IV)s tím že furt topí.

problém je v ovládací elektronice se kterou se moc nekaramádim,

a panely na vrakáčích docházejí.

dokázal by mi někdo pomoci s identifikací věcí na tištáku a následně se dopátrat kde by mohl být problém a levně to opravit

mám jen schéma zapojení v autě.

prosím bez zbytečných komentářů, že to není pežot, ale nejenom pežotem je člověk živ.

nebo jestli to už někdo řešil a vyřešil tak prosím o radu.

Je mi jasný že pokud by to bylo jednoduchý bude to někde na netu popsaný ale Ford fora jsou mrtvy a nebo končej tím že se sežene jinej panel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šváb bude OK... je odpálenej koncovej tranzistor.. typuji ten na levo mezi LEDkou a konektorem.. bude to nějakej IRF.. na internetu je k tomu hrozně moc napsáno, teď na to čučím.. až najdu něco konkrétního, tak pošlu odkaz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu cervenymu bazmeku se točí vnitřek a to je vlastně to čím točí regulace tepla. A to ovládá solenoid ventil na hadici k radiátoru. Do toho ventilu jde 12V od klíčku a druhej kablik vede sem do toho tistaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu cervenymu bazmeku se točí vnitřek a to je vlastně to čím točí regulace tepla. A to ovládá solenoid ventil na hadici k radiátoru. Do toho ventilu jde 12V od klíčku a druhej kablik vede sem do toho tistaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nemusí mít na svědomí odpálený tranzistor nebo \"brouk\" - problém může mít i jen vyschlý kondenzátor. Tohle je jen laborování na slepo. Pro zjištění chyby bych potřeboval 1. buď schema toho dílu nebo díl samotný abych si mohl schema rozkreslit a vůbec nejlépe proměřit.

Pokud máš ještě zájem tak to zabal a pošli na mojí adresu (najdeš ji v profilu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon tak jsem se jen zeptal:-)

Proste když něco nevím tak se zeptam.

poslední dobou resim same opravy které se řeší výměnou kompletu třeba mikrospinace v zámcích atp. Tak sem si říkal ze by to mohlo jít i v takovyhle případech. Klidně to někam odvezu a necham promerit a opravit. Ale rad bych se o tom dověděl víc takže bych uvítal někoho kdo je ochoten vysvětlit alespoň zhruba co dela a jen tak se o tom pobavit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...