Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap Off z Bystrice nad Perštejnem/pěkný ku.vy


pagot

Recommended Posts

Jen taková perlička , je tomu už snad 6 let co jsem dal svoji 607mu do fa. Fap Off v Bystřici nad Perštejnem na odborné odstranění Fapu ,sice Fap fungoval bez problémů ale nechtěl jsem ho tam prostě mít ,s Fapem jsem tedy už žádný problém neměl až teď když mě auto trochu zlobí jsem chtěl prohlédnout Cat. tak jsem dneska lehnul pod auto a přišel na to že ty svině mě ho vybourali taky:aut ,,no firma už není tak jsem se prošel kolem auta a dal si pivko ,jinak bych sedl do jiného a spěchal k nim...

Takže 2.2hdi bez katalyzátoru i bez Fapu prošla emisema , nečudí a není hlučná ,ale krást by se nemělo....

[upravil dne 29.8.14 10:07 AM od pagot]

[upravil dne 29.8.14 10:08 AM od pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejsn : nejsem mechanik ,ale už tenkrát jsem věděl jak se Fap začne srát budou problémy ,není to jenom o vyčištění ,ale taky aditiva,system pro vstřikování aditiv ,plno čidel a mnoho dalšího ,jenže v té době to ještě každý neuměl a po \"úpravě\" to mohlo padat do nouzáku apd. Ale jestli jsi nikdy neměl auto s Fap tak to je pro tebe velká neznámá,,Takže já jsem po úpravě problémy neměl, auto šlapalo nežralo jelo ,akorád mě ukradli Cat a myslím že nebudu sám:myslim

a k té STK ,na STK nepoznají nic ,všechny čidla jsou na oko zapojené prostě to vypadá jako by nic a na Emisích jsem byl za tu dobu sice jednou kde to teda pečlivě měřili a prošlo to bez sebemenšího problému ,nemám Fap i Cat a nekouří to.

Medvěde: na STK není co,vše ok , na Emisích vše ok ,auto prostě nehulí

[upravil dne 29.8.14 09:29 AM od pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblihu : toto je ale reálná zkušenost :D ,kdybych tu napsal že chci vykuchat Cat \"jako že jsem chtěl\" a ptal se na zkušenosti, ,bylo by mě od většiny odpovězeno : jsi se po.ral ne ? ,bude to smrdět jako kráva, neprojdeš Emisema voe :),bude to hulit ,bude to hlučný jako prase atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...