Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 1,6 THP Sporrtium (2011)


jirbe

Recommended Posts

Dovolte ,abych představil svého nového jak říká manželka !KRASAVCE\".

Mým ředchozím vozem byl FORD FOCUS combi 1.8 Zetec super kára s kterou jsem najezdil 320 tis.km .Potom už to stálo moc na opravách a tak jsem ho prodal .

Syn má 306 cabrio a tek jsem se rozhodl,že půjdu do peugeota a navíc se naskytla pěkná 308 za dobrou cenu tak jsem do toho šel .Navíc je v záruce až do května roku 2016.Původní majitel si totiž dokoupil prodloužení a zaplať pánbů,že to udělal Po třech týdnech mi totiž odešel motor a tak mi Auto Tichý dal zdarma nový a ještě navíc mi zdarma po dobu opravy půjčili jiné auto.

Výbava ve zkratce:

6rychlostních stupňů ABS ovládání rádia pod volantem, org. radio s cd a bluetooth a usb dálkové centrální zamykání na D.O v klíči deaktivace airbagu spolujezdce dělená zadní sedadla el. ovládání oken el. ovládání zrcátek imobilizér klimatizovaná přihrádka litá kola 225/45 17\" Goodyear Excellence,mlhovky nastavitelný volant originál , palubní počítač , posilovač řízení venkovní teploměr vyhřívaná zrcátka ,2 zonová automatická klimatizace, 4x airbag, manuální převodovka, plní \'EURO IV\', denní svícení,parkovací asistent.tempomat,sportovní sedadla,loketní opěrka

[upravil dne 28/8/14 19:52 od jirbe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...