Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomozte nám otestovat nové forum


Schreek

Recommended Posts

vim že je spousta webu kam se daji nahrat fotky a pak jen zkopirovat adresu a fotky se tu budou objevovat bez přihlašeni. ikdyž po čase začnou fotky mizet :( 

me jde o to že když tady něco čtu bez přihlaseni a jsou tam fotky tak je nevidim a musím se přihlasit. tak jsem se chtel zeptat proč tomu tak je. když u staryho fora fungovali fotky bez přihlašeni.

ja to jako + neberu :D ale každej ma jinej nazor :)

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setkal jsem se s tím i na ostatních fórech. Řekl bych, že je to taková ochrana proti tomu, aby si tu případné návody prohlížel kdekdo :myslim

Takhle to alespoň dotlačí lidi k registraci a v lepším případě tu zůstanou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, myslím, že důvod je bohužel přesně takový, jako píše MJSytic, ale je to i z části kontraproduktivní, protože to vytváží zbytečné registrace, kdy si to dotyčný přečte, prohlídne a už se tu nikdy nezjeví a fórum má potom kvůli tomu stovky neaktivních členů ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čakom

Je problém se přihlásit nebo máš nějaký důvod být tady občas na zapřenou? 

MJSytic a ChouLu dle mého názoru máte pravdu

 

Někdy sem chodím v práci a protože se stane, že se zapomenu odhlásit, tak jsem stále na počítači v práci přihlášen. Již několikrát se mi stalo, že sem některý kolega vložil příspěvky mým jménem. Teď, když příspěvky nelze mazat, tak by mohl nastat problém. A navíc nemusím je podchytit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy sem chodím v práci a protože se stane, že se zapomenu odhlásit, tak jsem stále na počítači v práci přihlášen. Již několikrát se mi stalo, že sem některý kolega vložil příspěvky mým jménem. Teď, když příspěvky nelze mazat, tak by mohl nastat problém. A navíc nemusím je podchytit.

OT: jestli "v práci" fungujete způsobem, že je jeden uživatelský účet, který používají všichni a lezou přitom po fórech a různě jinde, tak si koledujete o problémy. Nemáte tam nikoho, kdo by to umravnil...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba je to hloupý nápad, ale snad by se dalo nastavit pravidlo:

Přihlášenému (registrovanému) samozřejmě s výjimkou "Řádů" - po, dejme tomu, 1/2 roce nulové aktivity - tzn. vůbec nenavštíví stránky klubu - zaslat automatický mail s upozorněním na neaktivitu a dotazem zda má i nadále zájem o členství. Na odezvu ponechat třeba 14 dní. Pokud se neozve, tak účet zrušit. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...