Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomozte nám otestovat nové forum


Schreek

Recommended Posts

servisman: psáno může být celkem co chce. Když už bych tu myšlenku přijal, tak určitě nemusím z přehledného, \"čistého\", vcelku dobře strukturovaného fóra udělat cirkus kde vpravo, vlevo, nahoře, dole mám spoustu věcí, které jsou jen balast, celý to zabalím co obtížné čitelnosti a přidám špetku podivné strukturovanosti. Prostě můžu jen vzpomenout na to to příšerný klišé, že méně je někdy více... ale bohužel to platí.

Přesně tak bych to napsal, kdybych uměl zformulovat svůj pocit z nového fóra. Na BONK fórum jsem si zvyknul okamžitě, na tom současném pořád jen něco hledám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Osobně jsem testoval předešlé forum taktéž jsem koukal i na to co se připravuje.Člověk si zvykne čili přivykne brzy, mne nedělá problém si nějak zvyknout , prostě jde pokrok dopředu . Sice člověk bude zprvu nadávat , ale pak si zvykne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro informaci .. Sice už je testovací verze vypnutá, ale když ještě šla, nemohla jsem se tam přihlásit a to několikrát.. Radim říká, že to je možná tím, že testovačka byla puštěná ze zálohy z doby, kdy jsem ještě nebyla přihlášená. Tak doufám, že to bude tím ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...