Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 1,8 16v


jk77

Recommended Posts

:myslimChtel bych se zeptat jestli nekdo nemel stejny problem s motorem typu LFY.Rano auto nechytlo(nikdy predtim jsem nemel problem)po nekolika pokusech uz bat. nechtela moc tocit,dal jsem ji nabit odpoledne jsem to zkusil znovu auto chytlo bez problemu,odjel jsem do garaze zkousel jsem jiskru ok,benzin ok,vymenil svicky po vymene zkusil chytlo potom jsem zavrel garaz chtel nastartovat nechytlo po nekolika pokusech opet chytlo tak to je zahada.Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lavak_Bob

Původně zaslal: P607Olda

Neni to imobilizer? Nektery musis stihnout do 20 sekund - minule se to tady probiralo.

No keďže točil motor a vybil bateriu tak určite nie....

Je to něco, co se po nastartování a při jízdě už neprojevuje, jen v okamžiku startu, a to jen někdy.

Také nevím, jestli to auto má imobilizér...

Ale na druhé straně tvrdím, že právě imobilizér by se takhle projevoval. Motor točí, ale nechytne. A? už přehlédnutý, anebo špatně fungující (vadný kontakt občas zlobí).

Právě ten přehlédnutý sa tady minule probíral - kdosi koupil auto a nevšiml si, že to musí stihnout do určitého času.

Byl to jen tip. Pravděpodobně to bude něco v elektronice zapalování anebo vstřikování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...