Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výpadek repro


sloters

Recommended Posts

V posledních dvou dnech se mi stala dvakrát divná porucha.Po nastartování auta přestali hrát všechny repráky.Autorádio se zaplo normálně,ale do repráků nic nešlo.Rádio se zapíná samo hned po nastartování.Koukal jsem na pojistky a ty jsou ok.Když jsem večer odjížděl od mladý,tak jsem ho zkusil pustit a k mému překvapení vše hrálo.

Dnes se mi to stalo při startování znovu.Tak jsem vypnul motor a za chvilku nastartoval znovu a zase to hrálo.

Nevíte čím to může být?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá,že to asi opravdu bude tím rádiem,protože mi to dnes přestalo hrát během jízdy.Rádio normálně svítí i CD to načte ale do repráků nic nejde.Konektory jsou ok.

¨Ještě mě napadlo,zda to nemohla způsobit např. výhybka nebo repro.Začalo až co tam mám Helixy.Ale předtím to zase hrálo dobře,tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš správně zapojeny výstupy? Z rádia vychází 8 vodičů, tedy:

LP+

LP-

PP+

PP-

LZ+

LZ-

PZ+

PZ-

Žádné z těchto vodičů nesmí být navzájem spojené, ani uzemněné. Vždy smí odpovídající + a - jít jen ke svému reproduktoru.

Jinak může docházet ke krátkodobým výpadkům reprodukce (přerývání). Já vím, že to co jsem popsal je trochu jiné, než co máš, ale kdo ví? Připadá mi to jako nějaká ochrana koncových stupňů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zapojením nevím,ale mělo by být ok.Dřív to hrálo dobře na všechny 4 repra.

Začalo to až po výměně orig. repro za Helixy.Dával jsem tam nejdřív zadní třípasmový koaxi a to bylo ok.Když jsem zapojil přední kompa s výhybkou tak nejdřív nehrály vůbec.TAk jsem tam dal zpátky původní a ty hráli.PAk jsem znova připojil Helixy a hrálo to.

Začalo mě to zlobit až teď.Předtím hráli dva měsíce a bez výpadku.

Rádio je rok starý,tak by mělo být snad taky ok.

Asi s tím budu muset zajet někam na přeměření,protože už nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Máš správně zapojeny výstupy? Z rádia vychází 8 vodičů, tedy:

LP+

LP-

PP+

PP-

LZ+

LZ-

PZ+

PZ-

Žádné z těchto vodičů nesmí být navzájem spojené, ani uzemněné. Vždy smí odpovídající + a - jít jen ke svému reproduktoru.

Jinak může docházet ke krátkodobým výpadkům reprodukce (přerývání). Já vím, že to co jsem popsal je trochu jiné, než co máš, ale kdo ví? Připadá mi to jako nějaká ochrana koncových stupňů.

Dej tam pokusně čtyři obyčejné repra bez výhybek a dva dny vyzkoušej (stačí na podlahu, bez montáže).

Žádné dva dráty (mezi repráky navzájem) nesmí být přehozeny.

[upravil dne 20.10.05 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: P607Olda

Máš správně zapojeny výstupy? Z rádia vychází 8 vodičů, tedy:

LP+

LP-

PP+

PP-

LZ+

LZ-

PZ+

PZ-

Žádné z těchto vodičů nesmí být navzájem spojené, ani uzemněné. Vždy smí odpovídající + a - jít jen ke svému reproduktoru.

Jinak může docházet ke krátkodobým výpadkům reprodukce (přerývání). Já vím, že to co jsem popsal je trochu jiné, než co máš, ale kdo ví? Připadá mi to jako nějaká ochrana koncových stupňů.

Dej tam pokusně čtyři obyčejné repra bez výhybek a dva dny vyzkoušej (stačí na podlahu, bez montáže).

Žádné dva dráty (mezi repráky navzájem) nesmí být přehozeny.

[upravil dne 20.10.05 P607Olda]

S těma reprákama mě to už taky napadlo.Ty původní jsem před týdnem prodal.TAk budu muset nějaký splašit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...