Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo rozluští tento dopravně-značkový rébus?


ChouLu

Recommended Posts

Cyklista se v parku ještě dá tolerovat (pokud nemastí 40+), ale válce proti Segwayům na chodnících celkem rozumím a fandím. Nevím kterýho pošuka to napadlo jako prvního, ale vyhnat turisty po 5ti minutovém proškolení v ovládání Segwaye přímo do nejcentrovatějšího centra (myslím tím Pařížskou, Staromák a Královskou cestu) to je fakt na palici. Kdyby jezdili třeba po Stromovce, věřím, že by žádnej problém nebyl - takhle si holt akce vynutila reakci (přejetá noha japončíkem na Segwayi bolí jak čert).

[upravil dne 26/8/2014 22:32 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nejsem zastáncem Segwaye.. ani se mi to nelíbí... ačkoliv i přes zákaz tam stejně dva projeli během mé návštěvy...

Cizinci si také těžko tu ceduli přečtou :/ Ale tahle kombinace značek mě hodně překvapila ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to bude hlavně jako bič na průvodce právě těch turistických skupinek - vyžene-li tam třeba 10 Segwayů a MPík vysadí pokutu tágo za jezdce, těžko to bude cálovat turista - a průvodce si to už příště taky rozmyslí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

procentualni zastoupeni hovad na segwayich se prilis nelisi od procentualniho zastoupeni debilu na bruslich, kolech, motorkach, se psy nebo v autech ;)

PS: A vzhledem k tomu ze jak jsem pochopil primarni cil teto znacky jsou turiste tak bych cekal neco nazornejsiho nez ceskou dodatkovou tabulku ;)

[upravil dne 27.8.14 15:28 od Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...