Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.9 Td 55kw, nespalena nafta


Patrik406ST

Recommended Posts

Co jsem se různě ptal, tak každý říka něco jiného. Někdo řikal prasklá hlava nebo v háji ventil, ale to by zase byl problém se startama a hlavně by se nevrátil ten výkon a bylo by to ještě horší. Další názor sem slyšel na čerpadlo. Myslel sem že aspoň vstřiky můžu odškrtnout, ale jak vidím,tak asi ne :(

Teď mě napadlo, že předtím než to takhle začalo hulit,tak občas když sem někde čekal na křižovatce na neutral, a pak se v klidu rozjel,tak se z výfuku vyvalil černý oblak, ale to udělalo třeba jednou za den. Jako když něco odchází pustupně. ALE CO ??? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevisí ti otevřený EGR ventil? Tohle mi přesně dělalo u jednoho starého komůrkáče, byl vadný elektroventil, takže to chvíli běželo dobře a když to dokázalo přes ten vadný elektroventil vysát dostatečně velký podtlak, EGR se otevřel a skoro s tím nešlo jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak EGR je v pohodě... po mnoha názorech co sem se bavil s mechanikama, tak se přiklánějí ke špatnému čerpadlu. Dřív někde propouštělo naftu a auto dělalo loužičku a během měsíce to najednou samo přestalo téct. Takže asi jako další krok bude výměna nebo zkusit repas čerpadla. Nevíte někdo na kolik repas cca vyjde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...