Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou myčku nádobí?


kveton

Recommended Posts

Obcas vozim bielu techniku a na vyrobkoch Beko som si par krat vsimol Made in Romania. Uz ked to clovek chyti zabalene do ruky tak polystyren praska aj pri miernom namahani. To sa pri ostatnych znackach neda povedat. Ale je jasne ze obal nieje smerodajny.

[upravil dne 26/8/14 21:35 od dusan2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za rady, momentálně mam tmavovlasou a funguje skvěle, ale občas vypoví službu a musim to mýt já, takže budu muset pořídit novou :)

Budu se tedy koukat radši po ověřených značkách, asi nejvíc mě láká Bosh, tak uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou lidi, co koupí nejlevnější a za pár roků vymění, ti druzí koupí dražší značku a mají cca 10 let klid, vyber si sám co chceš..., osobně preferuju AEG

Ozzy56 = snáď tomu neveríš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jakou myčku nádobí, to je těžké. Řada lidí preferuje blonďaté, ale tmavovlasé většinou fungují lépe a déle vydrží :aut

Proto má řada lidí pro sichr do foroty ještě jednu - přeci jenom, dneska už jsou i myčky v podstatě spotřební zboží ... :aut:aut:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 - já to tak mám a funguje mi to přesně podle těchto předpokladů = jediný problém je u výrobku, který je podřadné značky.

[upravil dne 27/8/2014 08:45 od Medvěd]

Najlacnejšie často neznamená \"podradnú\" zančku :)

Napríklad pri kúpe práčky bola Whirpoolka asi 3 najlacnejšia z ponuky, pri daných parametroch (najlacnejšia značka stála o 7 Eur menej) a napríklad treba ta Bosch bola skoro raz tak drahá ...

Pri tomto uvedenom priklade, by som nedal ruku do ohna za to, ze tá Boschka vydrží dlhšie, ako tá Whirpoolka :)

Ono veľa ľudí zakupuje tieto spotrebiče za obrovské prachy s tým, že to má také a také množstvo funkcií a také a také úspory energie. Po chvíli užívania púšťajú nakoniec tak či tak jeden či dva programy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou lidi, co koupí nejlevnější a za pár roků vymění, ti druzí koupí dražší značku a mají cca 10 let klid, vyber si sám co chceš..., osobně preferuju AEG

Ozzy56 = snáď tomu neveríš :D

stojím za tím co jsem napsal , v mém věku mám totiž mnoho zkušeností se spotřebním zbožím..., taky jsem slyšel, že se to všechno vyrábí na jediné lince a jen se přelepují loga výrobce :), ale doma mi značková elektronika--jak bílá tak černá--vydržela vždy dlouho bez problémů a oprav, což třeba u kolegů v práci,kteří kupují levné šunty a pak nadávají na výdrž nemůžu potvrdit, takže si kupujte pro mě za mě co chcete, ale já se budu řídit mými zkušenostmi...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...