Jump to content

Jakou myčku nádobí?

kveton
 Share

Recommended Posts

Pokukuju po myčkách nádobí a popravdě nevím jakou vybrat. Koukal jsem na Heurece a překvapila mě myčka BEKO DFN 6632 mycky-nadobi.heureka.cz/beko-dfn-6632/ a recenze na ní, ale neznám tohoto výrobce.

Koukal jsem i po BOSH, ale je zase pravda, že cenově jsou jednou tolik. Je v tom takovej rozdíl?

Co by jste poradili, popřípadě přesnej typ?

máme BOSHku už po druhé, dcera Baumatic a jen na ní nadává, že nemyje, žena dá do myčky i pekáče položené na talíře a v pohodě je umyje,

Je dražší to je fakt, zato je zas vymakaná

mam siemens za 270 a+

bosh odisla nam i svokre (tchyni) po 11r. prevadzky.

takuto zivotnost ocakavaj u ktorehokolvek vyrobcu.

v jednoduchosti je pohoda, stejne budes pouzivat len jedno tlacitko :papa

beko a podobne nekupuj, zameraj sa na siemens, aeg, bosch, electrolux a podobne znacky. su z jedneho vreca, len iny obal. ;)

[upravil dne 26/8/14 14:48 od Marcel00]

beko a podobne nekupuj, zameraj sa na siemens, aeg, bosch, electrolux a podobne znacky. su z jedneho vreca, len iny obal. ;)

Po té, co jsem dík zajímavé ceně koupil sušičku BRAND Marcelova slova podepisuju celou vahou 130 kg Medvěda

OT: Medved, schudol si ? Zaciatkom roka si tvrdil, ze más 145 kg :)

K téme, súhlasím s Marcelom ...

Inak by som sa nebál whirpoolky = mame ich par v rodine a zatial spokojnosť. Našim šlape už 9 rok bez poruchy :) Uvidíme, čo vydrží.

V každom prípade, na úspory typu A+++ a neviem koľko plus, sa vykašli. Zober štandardné Ačko ... Ak si spočítaš rozdiel medzi A a A+++ v spotrebe, tak zistíš, že pri drahšej cene by ti musela fungovať aspon 30 rokov aby si to dohnal :)

PS: Mám nejakú zo schovaným panelom v stavanej kuchyni = značka IKEA (je to bud whirpool alebo electrolux) a nemôžem sa sťažovať, umýva perfektne a viac ako často (som lenivý umyť v drese čokoľvek :D)

Benefit môže byť ešte dlhšia záruka, napr 5 rokov :)

S typem neporadím, ale souhlas s Lubkem, že na počet plusek se nehraje, aby se pluska vyplatila musela by fungovat opravdu dlouho... to platí u každého spotřebiče.

My budeme pořizovat Electrolux ESI 4500 LAX, doufám, že jsme vybrali dobře. :myslim

BEKO jsme koupili před rokem, je super, tichá vše OK, ale teď jsem zjistil, že spodní koš má v rozích popraskanou barvu a ta se loupe - takže reklamace. Bosch/Siemens - u mě už nikdy - tolik opakovaných reklamací jako na tyhle spotřebiče jsem ještě neviděl (když pominu Televizory Philips ale to je jiná pohádka).

[upravil dne 26/8/14 15:25 od koblih69]

Máme electrolux už skoro 5let a spokojenost, jako bonus vidím světlo, to se hodí ;) Mám pocit, že spíš záleží na mycích prostředcích, než na samotné myčce :myslim, používáme jen tablety a po vyzkoušení všechn možnejch i nemožnejch, se nejlíp osvědčily Jarovky, s těma tuhejma byl problém, že se třeba ani komplet nerozpustily.

ako umyvaci prostriedok pouzivam W5 z lidla... ako i sol tak i prasok. zlozenie v provnani so \"znackovymi\" rovnake :) akurat cena je x-nasobne nizsia ;)

minule som asi 3x umyval bez prasku a ono to vyzeralo rovnako ako s praskom :D

schvalne vyskusajte pustit program bez myciho prostredku :P

[upravil dne 26/8/14 18:33 od Marcel00]

Někdy od roku cca 1997 má moje máma AEG a jediný problém za dobu byl nedávno při rekonstrukci a opakovaném předělávání vodního řádu se jednou špatně zavodnila a pár dní nefungovala. \"sama\" se znovu rozjela. Doma máme fagor a je to podle mého nic moc výrobek, něco umyje a něco ne. Záleží asi na losování.