Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ND


LukasM

Recommended Posts

Zdravím. O víkendu se mi bohužel stala nehoda kdy sem naboural přední část vozu. Sháním tedy někoho kdo by měl náhradní díly 308 rv.2008 za nějakou slušnou cenu . Popř. kde bych to mohl sehnat v olomouckém kraji.

Hledám LP.světlo, LP.mlhovku, LP. blatník a přední nárazník . nejlépe stříbrnou barvu.ona to spíš vypadá jako taková písková teda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rico207

ND v Peugeot clube môže znamenať len Náhradné Diely. TO asi pochopí každý. Len sa mi zdá,že 308 ešte nemá dostak členov,aby riešili naše problémy. Mal som 306,207 a tam sa dokázalo poradiť o viacerych problémoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co mu buou 4 svetla ??

1) Měl jsem ten samý problém, světla nebyla vůbec na první pohled poškozená. Problém byl v tom, že byly na obou urvané plastové úchyty a musely se měnit obě.

2) oprava stála celkem 66 000 CZK (z pojistky), odkaz kde to někdo prodává za 6000 není ani na nový nárazník.

3) kolega co to hledal se jen může modlit, ze nemá v pytli další věci pod nárazníkem, protože za ty kusy plastu to skáče nejvíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je ND? Národní Divadlo? :myslim

Nafta Dřevo

Notorický Diabetik

Nomád Darfúr

No Doubt

:mrk

...souhlasím, u názvu vlákna je prostě potřeba chvíli přemýšlet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...