Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Relé vyhřívání zrcátek a zadního okna


fikus23

Recommended Posts

Zdravím hledal jsem všude a nenašel nebo nevím, mam problém v tom že chci zapnout vyhřívání tak mi nesvítí kontrolka není slyšet že sepne relé nemohu ho ani najít nevíte kde je to relé? Mam ještě klasickou manuální klimu a tři čudlíky (prostě starší verzi):). 2.0 HDi 80 Kw 2001 Předem moc děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem se začal do toho hrabat tak jsem to zkusil a najednou to šlo relé cvakne dioda svítí tak počkám až se zamlží zrcátka a zkusím to jinak díky moc. :super

PS: pocitově to cvaká za diagnostickou zásuvkou nebo někde poblíž Ale přesně to nevím tady je VIN: VF38BRHZF81190790

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

VINko má správně ;)

Není to náhodou součást BSI jednotky?? Co jsem koukal na schéma tak by to relé mělo býti součástí BSI

[upravil dne 27/8/14 11:09 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nevím jak new model ale u old modelu je na to relátko samostatně, po asi 7 min se samo vypíná nebo při vypnutí klíčku.po zapnutí se m usí opět stiskem zapnout. New model to má vše v BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě odešlo, a když jsem byl v pátek na vrakáči, tak ze 4 původních 406 bylo to relé už jen na dvou a na obou bylo už vidět poškození teplem. Jedno jsem zkusil a funguje. Takže zatím ho mám v autě. A u obou a mého původního je poškození u toho samého pinu tuším č.4 - nejblíže motoru. Z toho beru, že to bude trochu problémová část.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...