Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vibrace v řízení


Zbysek9027

Recommended Posts

Ahojte jsem zde novy tak jeste nevim co jak :/ mam taky problem...Kdyz jedu cca100-110 km/h tak nic ale kdyz zrychlim cca na tech 130km/h a sundam nohu z plynu ucitim naskutecne vybrace v rizeni :/kola sou vyvazene,cepy vymenene komplet vsechny.geometrie v poradku...napada me jen jedno a to Axialni tyce a nebo ulozeni ramene :/ setkal se tim uz nekdo? Preden dekuji za jakekoliv info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni na horne ulozenie tlmicov ,toto robilo aj mne ,chyt hornu misku tlmica(vrchna miska pruziny pod blatnikom) do ruk a otacaj ju do lava a do prava musi chodit zlahka ak zadrhava alebo ide ztuha alebo nejde pretacat vobec tak to bude ono

[upravil dne 25/8/14 17:32 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem měl tu čest 2x - kola vyvážená, žádné vnější poškození, ale vibrace jako blázen. Problém byl v poškozené vnitřní vrstvě v pneu. Shodné bylo ještě to, že při každém převážení bylo vyvážení trochu rozhozené. Po nasazení stačilo zabrzdit a mohlo se vyvažovat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie gumy ma tiez napadli ale vecsinov co poznam pripady tak to triaslo uz od nizsich rychlosti ale vyskusattreba,nebolo auto dlho odstavene? ,potom sa vedia tie gumy prelezat a je s nimi problem treba toto mi pripomina kamosove bmw ked to rozbehol na viac ako 110 kmh tak auto sa neskutocne roztriaslo a bolo to spodnym ramenom potom som mu to vymenil a bol klud a k tomu riadeniu ma napadol este ten klb riadenia ktory je na domceku riadenia(ta prevodovka rizeni) ked je vyschly tak vie robit problemy skus ho premazat

[upravil dne 25/8/14 18:26 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...