Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba


Břichy

Recommended Posts

Mám takovej dotaz. Natankoval jsem 10 litrů a ujel cca 120 Km což je brutální na 106 1.4 ... Nevím si rady co stím občas smrdí v autě benzín, při sešlápnutí plynového pedálu od půlky k podlaze se motor hltí.

Moc děkuji za radu :)

[upravil dne 25/8/14 11:32 od Břichy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, měl jsem ze začátku spotřebu cca 7 - 7,5 l. Pak jsem udělal rozvody, olej, filtry (olejový, vzduchový, palivový), svíčky a dal nový zadní díl výfuku (byla tam menší dirka, ale nic závratného) a od té doby jezdím cca 4,5 - 5 litrů... nevěřil jsem tomu ale je to tak..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, takhle se měří spotřeba? Vyjeď několik nádrží a pak to spočítej. Nebo prostě z plné do plné.

Hodnotit to podle toho, kdy se rozsvítí hladové oko, to je fakt přesné ... :bojim

Že ti smrdí benzín a po sešlápnutí to nejede, to je věc druhá ... ale po 120 km řešit spotřebu... tohle já najedu denně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu-li to dobře, tak jsi předchozí nádrž vyjel do prázdna, že auto nejelo, nalil jsi 10 litrů a do chcípnutí auta jsi ujel 120 km? Jest-li ano, jsi docela dobrý střelec :D

Je možné, že ti tam jde moc benzínu, pak je někde problém. Bohužel neporadím, já jsem ropák ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...