Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahovani oken + DO


chechet

Recommended Posts

Původně zaslal: chechet

...

- DO dveri (nebude to baterkou v klici, pac jsem dnes chtel koupit novou a hodinar zjistil, ze ta puvodni je porad plna stavy)

newite v cem muze byt problem? :myslim

s tím DO jsem měl stejnej problém, když jsem koupil autí, podívali se na to v servisu, rodělal líček, nahrál tam akorát jakejsi kód a za 10 min. nebylo co řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: olda

Mrkni na kabely,co jdou ze sloupku do dveří,většinou bývaj přelámaný dráty v tý průchodce.

ale to by asi nefungovalo ani ovladani zrcatek ne? ty fachaj...

a ty myslíš že by se zlámaly všechny kabely naráz???? poruší se třeba jen jeden a VO TOM TO JE:myslim

mno ... je to u obou dveri, tak jsem myslel, ze to muze byt poruchou nejake soucastky, ktera ma na starost obe dvere.

puvodni majitel rikal, ze auto stalo pres 3 mesice, exla v nem baterka a kdyz tam dal novou, tak uz nefachali okna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az to rozdelas vlevo tak zjistis ze je nekolik kabliku zlamanych. Bud je spajis, anebo, jak se tady psalo, lze objednat opravny svazek, ktery se napojuje az pod pristrojovkou.

Leve dvere se oteviraji casteji, navic svazek v levych je 2x tlustsi nez v pravych.

A kdyz budes mit opravene vsechny vlevo a nebude to fachcit, no tak uz to lehce spravis vpravo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Az to rozdelas vlevo tak zjistis ze je nekolik kabliku zlamanych. Bud je spajis, anebo, jak se tady psalo, lze objednat opravny svazek, ktery se napojuje az pod pristrojovkou.

Leve dvere se oteviraji casteji, navic svazek v levych je 2x tlustsi nez v pravych.

A kdyz budes mit opravene vsechny vlevo a nebude to fachcit, no tak uz to lehce spravis vpravo...

ok, dikes za radu. snad mas pravdu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: P607Olda

Az to rozdelas vlevo tak zjistis ze je nekolik kabliku zlamanych. Bud je spajis, anebo, jak se tady psalo, lze objednat opravny svazek, ktery se napojuje az pod pristrojovkou.

Leve dvere se oteviraji casteji, navic svazek v levych je 2x tlustsi nez v pravych.

A kdyz budes mit opravene vsechny vlevo a nebude to fachcit, no tak uz to lehce spravis vpravo...

A neviete niekto Kde sa daju zohnat tie nahradne koncovky aj s kabelmi,pretoze original Peugeot stoji 4000Sk/1 kus.

Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad DO: nejprve otázka jestli je to radiové anebo infra (infra má vedle kovové části klíčku to očko LED, ale je to infra takže svit není vidět).

to zr3g: to co říkáš je pro radiové - nejprve musíme zjistit o jaké jde

Je taky jednoduše možné, že to někomu spadlo a pokazilo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, meli jste pravdu.

zitra si mam v peugeotu vyzvednout novy kabelovy svazek do dveri. uz je nejvyssi cas, pac uz odesel i central a v utery jsem auto ani nemoh zamknout :roll

jinak dalkac mam radiovy, synchronizaci zkusim, pisou to i v navodu. snad to secko bude pekne fungovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

To je dobre ze mas radiovy, s tim se da neco delat (infra jen zahodit).

Otazka taky jestli mas kopii klice s vysilacem, kdybys ho nahodou stratil -pak bude pozde.

kopii? :myslim no tvari se to jako original a vypada tak jak v manualu. jeden klicek s dalkacem, druhy bez, oba s logem peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz mam ve dverich novy svazek a okna i central funguji a doufam, ze i fungovat budou.

akorat jsem si vsiml, ze tlacitko pro okno ridice, jak ma tu polohu kdy jej neni treba drzet, tak v ni nak nechce zustat. sice cvakne ale kdyz ho pustim tak se okno zase zastavi (pred tydnem jeste fungovalo) :(:( achjo, asi me to zkousi

[upravil dne 4/11/05 chechet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to zlobi ten druhy kontakt.

Ma dva kontakty pro spousteni: lehce zmacknout je jeden kontakt (jede kdyz drzis) a dotlacit je druhy kontakt (sjede uplne). Nahoru - jine dva kontakty.

Ty kontakty zlobi - uz mi ho jednou menili - jestli to nefunguje tak ho zkus rozebrat a prohlednout. Ale doufam ze ho zase slozis - ja jsem ho nerozebiral - tak postupuj opatrne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...