Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Scratch motorider vs. Traktor - podminene zastaveno, pojistovna zacina plnit, a operace 28.4. tak snad se blyska na lepsi casy


Recommended Posts

cerveno hneda tekutina......

ortoped to poznat nemohl, protoze nemel roentgenove snimky v te dobe. Ale pri prvni navsteve mi rikal, ze se mu ten nart nelibi, at se ozvu pri pristi navsteve chirurgie....jsem se ozval a svete div se :D

Mam na toho ortopeda opravdu dobre ohlasy :)

Medved: jojo, je to na pikacu :(

Minik: no skoro mas pravdu, to je tak neprijemny..... :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

[upravil dne 2/9/2014 14:42 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ten muj je asi jemnej. Samozrejme ten pruraz boli.....tahani je hooodne neprijemne ale ruce v lehatku a jemne syceni varuje doktora pred hrubosti a me pomaha. Hlavne jsem prisel do ordinace a rovnou mi rekl....odlozte si svoji novou motorku na nas fofrklackovy stojanek :))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dalsi navsteve. Uz nic neodsaval s tim ze to je dobry a bez komplikaci. Dalsi rande mame 30.9. S tim ze budu po kontrole na chirurgii a snad uz bude nart v poradku. Nasadi 6 tydnu rehabilitace a bud to bude dobry a budu s rim schopen normalne fungovat nebo pak prinejhorsim operace krizovych vazu a pul roku rekonvalescence a na sport muzu minimalne na rok zapomenout.

Pokroky delam kazdy den, uz to tak neboli a jsem schopen nohu uz skoro natahnout a i pokrcit na 90 stupnu.

Nechci operaci ale obavam se nejhorsiho. Je to doma strasnej opruz, sice jsem s Adou i Valcou, ale ten cas neubiha a neubiha. Radsi bych byl byt v blbe praci, ale nejak fungoval.

Dalsi veci je, ze nevim co mam cekat. Ada je na nemocenske....ja mam jako OZ minimalni zakladni plat a co bude chodit od socialky nevim. Nema nekdo zkusenost? S nejakejma davkama typu pridavek na dite, apod. Doposud jsem nicnikdy nepotreboval, ale ted se to mozna bude hodit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dalsi navsteve. Uz nic neodsaval s tim ze to je dobry a bez komplikaci. Dalsi rande mame 30.9. S tim ze budu po kontrole na chirurgii a snad uz bude nart v poradku. Nasadi 6 tydnu rehabilitace a bud to bude dobry a budu s rim schopen normalne fungovat nebo pak prinejhorsim operace krizovych vazu a pul roku rekonvalescence a na sport muzu minimalne na rok zapomenout.

Pokroky delam kazdy den, uz to tak neboli a jsem schopen nohu uz skoro natahnout a i pokrcit na 90 stupnu.

Nechci operaci ale obavam se nejhorsiho. Je to doma strasnej opruz, sice jsem s Adou i Valcou, ale ten cas neubiha a neubiha. Radsi bych byl byt v blbe praci, ale nejak fungoval.

Dalsi veci je, ze nevim co mam cekat. Ada je na nemocenske....ja mam jako OZ minimalni zakladni plat a co bude chodit od socialky nevim. Nema nekdo zkusenost? S nejakejma davkama typu pridavek na dite, apod. Doposud jsem nicnikdy nepotreboval, ale ted se to mozna bude hodit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, nemocenská je přece na základě hrubé mzdy za minulé období, takže se neřeší co je základ, co prémie... Teda doufám, já posledních minimálně 20 let na nemocenské nebyl :aut Na dávky se dojdi zeptat na obec mají fond na jednorázový příspěvek. Bohužel tam platí kdo víc řve ten dostane, takže \"indiáni\" dostávají ostatní se stydí tam jít... ale zajdi tam, myslím, že situace kterou popisuješ by mohla na tuhle dávku sedět.

PS: jsem rád, že se lepšíš:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to, že jsi v práci první měsíc je možná dost velkej prů*er. Dlouhodobý marodění může vést k tomu, že se ozvou dalšímu uchazeči a Tobě po uzdravení řeknou, že s Tebou ve zkušební době končí (nemusí udávat žádný důvod ...). Pokud by to tak mělo být asi nemá smysl se tam chtít udržet za každou cenu, vždycky se najde páka jak s Tebou eventuálně vyběhnout (mluvím o tom, že bys marodil dýl než je ta zkušebka a tvrdil něco ve smyslu, že teď už jsi zaměstnanec a vyhodit Tě nelze ....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved - to by hovorit nemohol, skusobka sa predlžuje po dobu, čo bol PN ... Ak by bola PN dlhodoba, je viacmenej jasne, že si ho v práci nenechajú, ak nemá nejaké extra kvality / kontakty o ktorých nevieme ...

Ťažko posúdiť a nemaloval by som čerta na stenu ... Ak nebude treba operácia, práca obchoďáka sa dá naozaj s prehľadom robiť aj s takýmto zranením ...

Človek sa aj tak presúva autom, sedí v kancelárií, alebo sedí niekde so zákazníkom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemocenská se počítá z hrubé mzdy. Pokud si již v tomto roce byl na nemocenské jako třeba já-tak máš nárok na 60% tvé hrubé mzdy, mě to spočetli na 16tisíc a nějaké stokoruny.

Pokud bys potřeboval poradit co se těchto příspěvků týče, napiš mi co přesně máš za příjmy/výdaje/dětí atd ... moje baba pracovala v oboru a řešila to denně a dodnes ji lidi otravují ikdyž už dělá jinou práci

Nicméně práce a nemocenská v dnešní době nejde moc dohromady. Mi neustále volá vedoucí provozu (cholerický kretén co všechno zná ale nepřizná, že jiní to umí lépe a jinak) a nedávno když jsem se blížil 5měsíci co jsem na nemocenské si mě zavolal k sobě do kanclu a bylo mi naznačeno, že si za mě začal hledat náhradu ikdyž o tom silně pochybuji. Když jsem se jej na rovinu zeptal, zda dostanu vyhazov jakmile ukončím nemocenskou neslyšel jsem ani NE nebo ANO ale vzhledem k tomu, že jsem taková multifunkční děvka pro všechno a díky zkušenostem na různých provozech si nemyslím že mě vyhodí a když ano, aspoň budu mít od toho debila klid.

Jen by mě mrzel ten kolektiv ale zdraví je přednější a koleno je nejsložitější a nejvíce namáhaný kloub v těle a proto to nechci uspěchat a ty bys taky neměl.

Já se doma nudím v takové míře, že bych nejraději vymaloval a dělal všechno možné jenže to nejde, utratil bych skoro všechny prachy, tak jsem si když bylo hezky dával postupně auto do stavu jaký jsem si představoval. (nemám rodinu, takže děti by mi určo nějaký ten čas ukously)

Držím palce !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...