Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

austrálie říká NE !


Haryk

Recommended Posts

Tak tohle video jsem řešil se super adminem zda to sem dát či nikoli. Závěr byl že NE, že by to mohlo zvednout zbytečnou vlnu emocí. No tak už je to tady. Opravdu se máme čeho bát. Přihodím ještě něco.

http://ulozto.cz/xtQUiS6z/muslim-a-pes-doc

[upravil dne 24/8/14 18:50 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náboženství = fanatismus a fanatismus = zločin a je úplně jedno ve jménu koho se to děje. Pro křesťany Bůh, pro muslimy Aláh, pro indiány Manitou a pro komunisty Lenin. A úplně nejvíc mě dokáže vytočit když vidím jak se Hitler dovolává \"Boží ptozřetelnosti\" a stejného \"Boha\" se dovolávají američani (a nejen oni) před vyloděním na pobřeží Francie den \"D\". A táhne se to až do dnešních dnů - stačí se jen podívat do velice nedávné minulosti na bývalou Jugoslávii a genocidu ve jménu toho či onoho náboženství.

Je ale důležité nezaměňovat náboženství s vírou - právě toho ta smečka fráterníků ať už mají nad hlavou kříž, půlměsíc nebo jiný symbol zneužívají a tupé stádo fanatiků je následuje. sorry za slohovou práci :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle video jsem řešil se super adminem zda to sem dát či nikoli. Závěr byl že NE, že by to mohlo zvednout zbytečnou vlnu emocí. No tak už je to tady. Opravdu se máme čeho bát. Přihodím ještě něco.

http://ulozto.cz/xtQUiS6z/muslim-a-pes-doc

[upravil dne 24/8/14 18:50 od FrantaCV]

Závěr byl že NE, že by to mohlo zvednout zbytečnou vlnu emocí a že každý umí číst a sledovat media i mimo Peugeot-club Forum, takže zde nemusí být všechno. A tady se to i potvrzuje, Haryk si to našel taky sám;)

No když už to tu je tak prosím v klidu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náboženství = fanatismus a fanatismus = zločin a je úplně jedno ve jménu koho se to děje. Pro křesťany Bůh, pro muslimy Aláh, pro indiány Manitou a pro komunisty Lenin. A úplně nejvíc mě dokáže vytočit když vidím jak se Hitler dovolává \"Boží ptozřetelnosti\" a stejného \"Boha\" se dovolávají američani (a nejen oni) před vyloděním na pobřeží Francie den \"D\". A táhne se to až do dnešních dnů - stačí se jen podívat do velice nedávné minulosti na bývalou Jugoslávii a genocidu ve jménu toho či onoho náboženství.

Je ale důležité nezaměňovat náboženství s vírou - právě toho ta smečka fráterníků ať už mají nad hlavou kříž, půlměsíc nebo jiný symbol zneužívají a tupé stádo fanatiků je následuje. sorry za slohovou práci :xvul

Naprosto souhhlasím. Jeeště bych k těm náboženství přidal třeba ekonomiku. Honba za ekonomickým růstem. Nebo \"lidskost\". Ta nás taky žene do záhuby.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale není všechno. Nejlepší, jak pomáhat \"zemím třetího světa\" je tam cpát svý produkty. Zaplatěj to daňoví poplatníci. Ale hlavně se udrží ekonomika. Už mnoho lidí řeklo, že místo toho, aby se do těchto zemí vozily drahý technologie, humanitární pomoci a další nesmysly by bylo dát jim tam koně a hospodářský zvířata. To by nastartovalo možnost lidí se o sebe postarat samotným. A když je zežerou, tak utrum. Lidi se stejně na planetě přemnožili. Ale o to zájem není. Lepší je tam nacpat traktory, protože pro ně musej nakoupit naftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To video od Péti je docela mazec.

A k vyádření ombudsmanky asi toliko, že v naší zemi, je tohle náboženství tolerované, takže ať si nosí šátek, kde chce. Pokud ale nastupuje do školy, kde je prostě ve školním řádu, že se nesmí nosit pokrývka hlavy, tak potom má slečna smůlu, úplně stejnou, jako bude mít česká turistka, když se vysvleče do plavek v zemích, kde tohle společnost netoleruje. Nashle. Nevím, proč by měl něco podobného řešit zákon. Když bude později chtít slečna pracovat na místě, kde bude předepsaný oděv, tak bude mít taky smůlu...jestli se nepletu, psali tam něco o zdravce...už vidím, jak bude moc nosit tento svůj náboženský symbol třeba u operace.. :myslim

 

Naprosto dokonale se ztotožnuji s logikou "Austrálie říká NE". Chceš tu žít, přizpůsob se místním pravidlům, proč by se měli upravovat pravidla státu podle menšin, to je absolutně nelogické... Je mi úplně jedno, kdo je jak barevnej a odkud, nemám předsudky proti nikomu, kdo nedělá problémy, ale čím dál tím víc mi to připadá, že "nejen u nás", je víc diskriminovám původní obyvatel, než kdejakej přistěhovalej sráč... Člověk by nevěřil, kolik lítání a papírů je potřeba, když má ženu třeba jen ze Slovenska a na co všechno pak nemáte nárok...jasně že ne, když je tu všude kupa nepřizpůsobivýho póvlu, který si hotl to svoje na úřadech prostě vyřve, jelikož času mají dost, když do práce nemusí... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

austrálie říká NE ! a naše ombudsmanka ?????!!!!!! :bojimhttp://www.novinky.cz/domaci/346149-sabatova-to-schytala-za-hidzaby.html

Tuhle "Krasavici Inteligentní" bych šupem poslal do Sýrie - s kudlou na krku by se jí možná rozsvítilo. Je to to tvrdé, ale s takovými jako ona, budeme mít kudlu na krku my všichni tady doma. 

Komu se naše pravidla a zákony nelíbí, ať táhne odkud přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná z dřívějších mých příspěvků je známo že se živím jako řidič bus u DPP. Mám tam jednoho kolegu který sloužil na vojně u paragánů a je taký dost řekněme alergický na jakoukoli menšinu pokud se ohání čímkoli. Někde se seznámil s Norkou a po nějakém čase odjel pracovat do Norska stálo ho to spousty času protože musel složit zkoušku z norštiny a jejich zkoušky na autobus. Jezdil tam asi půl roku a pak musel zpátky domů. Protože tam je rasismus obráceně tvrdí tam jezdí s busem spousty arabášů který sice zkoušky složí ale pak už je nikdo nedonutí aby na zákazníka mluvili norsky takže si huhlulaj po svém v půlce linky zastaví a jde se modlit a mlátit při tom palicí o silnici. To povídal, že by ještě snesl ale to že mu arabáš přišel vystřídat pauzu a opatlal mu volant nějakým tím jejich omastkem aby nesahal na volant po nevěřícím psu tu už ne když se zeptal vedoucího jestli by bylo možný aby ho střídal "nearab" nebo alespoň nějaký normální který tohle nedělá tak mu vedoucí řekl , to nejde oni by si stěžovali že jim křivdíme. A úřady by nás moc sledovali jestli to tak je nebo není. Takže skončil a vrátil se do ČR přítelkyně to nakonec nějak ustála a přišla s ním tohle se tam dělo než Brejvik postřílel tu mládež na tom ostrově. Nedávno tam byl na  návštěvě u příbuzenstva přítelkyně a ejhle daly mu za pravdu že si tu svoloč moc pustili k tělu . A mají s tím teď obrovský problém arabáše a jim podobné zakuklence srovnat do kolejí běžného života aby se chovali tak jako většinová společnost. 

  A já se přiznám že mám obavu že pokud tady budou na vrcholných pozicích lidé jako ombudsmanka tak se tady bude muset stát něco podobného aby se vrchnosti otevřeli oči. A proto jsem rád že se veřejně mluví o tom že motolská nemocnice na dotaz jiné zdravotní školy zda by u nich mohli vykonávat praxi studentky hlásící se k této víře a nosící její symboliku. Dala jasně najevo že ano vykonávat praxi můžou ale v pracovní době budou dodržovat předpisy ůstrojové kázně a náboženskou symboliku odloží v šatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...