Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto je moc nizko


mirecekdrah

Recommended Posts

Zdravim vas. Potrebuji velkou radu. Nikde jsem to tady nenasel. Koupil jsem Peugeota 407 sw a porad se mi rve spodni kryt motoru. Za tu dobu co mam pazouta tak jsem kryt nechaval 4x pridelavat. Staci kdyz jedu cca 120 po dalnici a auto se poradne zhoupne, hned skrknu tim krytem a je to. A nebo staci vjet na vyjete koleje a uz je opet udelano. Preci neni mozne aby to auto bylo tak nizko. Jsem z toho nestastnej. Ted jsem prijel do Chorvatska a parkuji u apartmanu kde jsou vyjete koleje a co se stalo? Ano kryt se zase urval. Prosim o rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, 407 je poměrně nízko, dokonce se upravovala přední SPZ protože s ní zákazníci škrtali. Ale nikdy jsem za ty roky neškrtnul při nějakém zhoupnutí na silnici. Takže buď jezdíš jak nemáš a nebo je to nízko. Udělej fotku z boku (ale né z nadhledu, prostě cca z výšky 1 m a kolmo k siluetě) a hoď to sem. A nebo změř výšku prahů od silnice v místě kam se dává zvedák a já ti to porovnám se svým autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na funkci to nemá vliv, ale docela statečně to brání pronikání prachu a vlhkosti do motorového prostoru. Měl jsem stejná auta bez i s (fobie a to byl jen \"polokryt\") a bez krytu v létě špína a přes zimu slaná voda, zřetelný rozdíl už při pohledu do motorového prostoru... Nešla by odstranit jen část krytu kterou dřeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...