Jump to content

Auto je moc nizko


mirecekdrah
 Share

Recommended Posts

Zdravim vas. Potrebuji velkou radu. Nikde jsem to tady nenasel. Koupil jsem Peugeota 407 sw a porad se mi rve spodni kryt motoru. Za tu dobu co mam pazouta tak jsem kryt nechaval 4x pridelavat. Staci kdyz jedu cca 120 po dalnici a auto se poradne zhoupne, hned skrknu tim krytem a je to. A nebo staci vjet na vyjete koleje a uz je opet udelano. Preci neni mozne aby to auto bylo tak nizko. Jsem z toho nestastnej. Ted jsem prijel do Chorvatska a parkuji u apartmanu kde jsou vyjete koleje a co se stalo? Ano kryt se zase urval. Prosim o rady.

Link to comment
Share on other sites

Ano, 407 je poměrně nízko, dokonce se upravovala přední SPZ protože s ní zákazníci škrtali. Ale nikdy jsem za ty roky neškrtnul při nějakém zhoupnutí na silnici. Takže buď jezdíš jak nemáš a nebo je to nízko. Udělej fotku z boku (ale né z nadhledu, prostě cca z výšky 1 m a kolmo k siluetě) a hoď to sem. A nebo změř výšku prahů od silnice v místě kam se dává zvedák a já ti to porovnám se svým autem.

Link to comment
Share on other sites

No na funkci to nemá vliv, ale docela statečně to brání pronikání prachu a vlhkosti do motorového prostoru. Měl jsem stejná auta bez i s (fobie a to byl jen \"polokryt\") a bez krytu v létě špína a přes zimu slaná voda, zřetelný rozdíl už při pohledu do motorového prostoru... Nešla by odstranit jen část krytu kterou dřeš?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...