Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 coupe a xenony


Besir

Recommended Posts

Ahoj,

vim ze ma coupe ve svetlech pripravu pro balast xenonů, ale ještě jsem snad nikdy neviděl coupe s origo xenony. Nevíte někdo zda se to vůbec ve finále dělalo... Jestli ano, kolik by vysla nivelace, jednotka a komplet kabelaz... Da se to vubec jednoduse napasovat na auto bez xenonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem použil xenony od ťamanů a svítí mi to o 300% líp než původní žárovky...

Prošlo mi to už dvakrát technickou (bez známosti) a neoslňuje to.. To auto je dost nízký, takže nemusíš mít obavy, že by si někomu svítil do xichtu... Další sranda je ta, že kámoš má na bmw origo xenony a za životnost těch mejch čínskej on už měnil originál výbojky dvakrát na každém světle a já ani jednou a furt to svítí parádně...

Jediný co mi trochu chybí je ta nivelace..................

Originál by možná šel dopasovat z jiného auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vyndáš z auta světlo, tak na spodní straně je vylysovaný obdelník a uplně přesně do něj pasuje balast z neorigo xenonů...

No a co se týká nivelace tak mi jde o to, když přijde nějakej \"chytrej\" policajt a opře se mi o kufr tak aby se ty světla prostě srovnaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...