Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 407 r17


siro121

Recommended Posts

Já mám 16\" na zimu a 17\" na léto. Takže rozdíl je daný i těmi zimními pneu, ale je poměrně malý. Ten hlavní pocit je auto má tendenci jet víc rovně, musíš vyvinout větší sílu pro změnu směru a víc drncá. Samožřejmně pokud půjdeš úplně na hranu, tak to znát bude, ale kolikrát se ti to podaří... já stále uvažuju, že bych 17\" vyměnil za 16\"-. Jediné co mě v tom brání je že na 17\" to líp vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je to vyssi spotreba?:)

No jsem stejnej pripad...zimni 16 plechace a letni 17 litaky.

Je fakt ze po prezuti jsem si chvilku zvykal nez jsem zacal jezdit za rozumnou spotrebu.Rozdil je ted zhruba 0.3 - 0.6l/100km

Ale je fakt ze to lip vypada:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem velky rozdil a zas o tolik ty pneu nejsou širší kdyby tam byly 225 55 r17 tak je spotřeba přes litr asi:) ale já musím zustat u 16 alu jen ty mám v techničaku ale na autě taky nevypadaji špatně a hlavně se nedaji odřit kvuli vyšce pneu nvm jak u 17tek a komfort na tech našich tankodromech :D a hlavně ta cena 1 pneu o 1000kč vic cca jak u 16tek :bojim

[upravil dne 24/8/14 11:59 od Lukaydo 407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem velky rozdil a zas o tolik ty pneu nejsou širší kdyby tam byly 225 55 r17 tak je spotřeba přes litr asi:) ale já musím zustat u 16 alu jen ty mám v techničaku ale na autě taky nevypadaji špatně a hlavně se nedaji odřit kvuli vyšce pneu nvm jak u 17tek a komfort na tech našich tankodromech :D a hlavně ta cena 1 pneu o 1000kč vic cca jak u 16tek :bojim

[upravil dne 24/8/14 11:59 od Lukaydo 407]

To jo moc vyhod ty 17ky nemaji, lepsi prujezd zatackou je jediny, to poznas stejne jen ve vyzsi rychlosti...

-mene pohodli

-vyzsi spotreba

-cena pneu

+++vzhled

+stabilnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...