Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzda dveří


LovisML308

Recommended Posts

Zdravím, objevil se na mé 308 drobný problém, jelikož jsou řidičovi dveře nejpoužívanější, tak mi začala křupat, lupat brzda dveří, nevím, jak jinak ten zvuk popsat, pravděpodobně jako zvuk dveří staré 120ky. :D Ví někdo, jestli se dá vyndat, aniž by se musel sundavat tapec? :myslim Předem děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou ve dveřích 2 matice.. ty povolíš a tím vlastně omezovač je volný, ale dle mého to bude jak u 206 a tou dírou ho stejně nevytáhneš ven... :/ takže sundat tapec ;)

a ještě taková rada.. když budeš shánět starší, tak pasuje i od spolujezdce... ;) novy je pod kodem 9181 N2 a cena v Peugeotu 933Kč :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Hm, mi to dělalo neznatelně u všech dveří v létě, tak jsem to zkusil u spolujezdce tím WDčkem jak tu někdo radil. Výsledek? Práská to jak u staré Škody 105, zatímco ty ostatní jak se ochladilo fungují bezhlučně. Zkusím ještě vyhnat to WD vazelínou, pak už budu muset koupit nový omezovač. Chybama se člověk učí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...