Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 2.0 HDI 79KW


whitomas

Recommended Posts

Zdravím Vás přátelé, naskytla se mi možnost koupě Peugeota 307 2.0 HDI 79KW r.v. 2004 najeto 143xxx (určitě stočené) dovoz Itálie. Chtěl bych se Vás zeptat, jak jsou spolehlivá tyto auta, jak je to s opravami a častými investicemi? Mockrát Vám děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, že to má tak asi 350 000 (na autě to není poznat), tak ještě hooodně najede.

Pokud máš doma křišťálovou kouli...

FAP to mělo, ale to není zásadní překážka. Kup to do 50 t. Kč a budeš vysmátý. Anebo si zvol jistější původ.

V každém případě si nechej tak 20 t. rezervu na první servis.

[upravil dne 21.8.2014 13:04 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta z Itálie bývají ve velmi slušném stavu po stránce plechů. Horší už je to s údržbou a často zlobí převodovky (synchrony na 3 a 2). Většinou bývají v dobrém stavu i brzdy, tlumiče a pod. Cesty mají slušné a třmeny nereznou od soli... Každopádně je to otázka konkrétního kusu. Máš-li odkaz na auto na netu dá se říct trochu víc. Auto má své mouchy, ale pokud je cena dobrá, tak se dají vychytat a jezdit dál.

Jaká je cena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je 70 000Kč včetně vyřízení dovozu a STK. Bohužel více info ani já sám nevím, jelikož je pár dnů v ČR dovezená a ještě bez velkého techničáku. Proto jsem se spíše ptal, jak jsou na tom tyto motory celkově apod.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš členovi wojtěch, má na prodej 307 2.0 Hdi 79kw

Ale běž, to jeho?

na 90% bude na prodej jak 307 tak 306 cabrio :) mám v jednání nové auto .....

Tož pak mi pisni cenu za 307mu, uvažuju o dalším pugovi ale dle ceny a jen tak btw co za značku budeš vybírat?

[upravil dne 21/8/14 21:18 od Tony Stark]

[upravil dne 21/8/14 21:20 od Tony Stark]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...