Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČTĚTE, Peugeot 307 sw,2.0 benzin, Nemohu nastartovat,VELKÝ PŘÍBĚH


hapip

Recommended Posts

Dobrý den mám peugeot 307 sw, 2.0 16v benzin, 100kw,rok výroby 2004.

Klekla mi úplně baterka pod 5V, která tam zůstala napojena 4 dny protože jsem byl pracovně pryč. Když jsem dorazil k autu a chtěl otevřít tak ani nefungoval centrál, otevřel jsem klíčkem a baterka jak jsem zminoval úplně KO. Koupil jsem novou ,zapojil a chtěl nastartovat - startér točil ale ani tuk naskočit ani snaha.

Pokud jsem točil dlouho opravdu dlouho ozvala se rána z výfuku jako petarda a byl citět jako by benzin.

Zašel jsem se zeptat do original servisu Peugeot v Ostravě bez auta co se mohlo stát a oni řekli ,že klekl software v BSI jednotce. Tak jsem chtěl ušetřit ( já blbec ) a dal to neautorizovaného servisu v Ostravě Radvanicich pod Májákem ,( tomuhle se ani nedá říct servis ale jsou to hovada s prominutím v Ostravě, je bych ani nechtěl komentovat). Bylo to tam a ted se podržte půl roku !!. Prvně ,že přehrajou software a bude hotovo.Tak to trvalo tak měsíc než to přehrália jestli vůbec to a pak ,že se to musí nakodovat klíče ,bůhví jestli to udělali, no a pak že je špatná čtecÍ cívka zřejmě ( samozřejmě ,že byla v pořádku a pak že je čip v klíči vadný ( samozřejmě ,že nebyl vadný) . Pak jsem volal a řekli, že je prý auto hotové.Přijel jsem opravdu bylo nastartované dal jsem mu 4000 kč . Říkám vypnuto a nastartuju znova a opět to dělalo to samé co předtím startér točil a nic ,tak jsem řekl vratte mi zpátky peníze a opravte to 100 procent, tak to protahovalo , že pak řekl že se musí přehrát BSI jednotka , a zase se to protahovalo, nakonec že dají do polska opravit řídící jednotku a to se opět protahovalo , nakonec jednotku tam někde zavezli do Pl a přivezli zpět namontovali a nešlo to. Tak že prý tam povezou celé auto , auto tam údajně bylo a stejně chuja z toho s prominutím. Tohle celé tohle fijasko trvalo půl roku !Je to mu 2 dny co jsem to od tama odtáhl a řekl mi , že když připojí diagnostiku a sledují připojení auta a jakmile se připojí třeba ze klíček tam musí byt v zapalovaní i pul hodinu než se jednotka připojí a dá signál a auto nastartuje tak jsem jej odtáhl a mam jej doma před barákem chudáka.

Byl bych rád kdo by mi k tomu něco řekl poradil co z toho vyměnit ,servis na toho peugeota kde by si s tím nějaký člověk věděl rady, i třeba tady z klubu děkuji moc

[upravil dne 20/8/14 10:50 od hapip]

[upravil dne 20/8/14 10:51 od hapip]

[upravil dne 20/8/14 11:04 od hapip]

[upravil dne 20/8/14 11:17 od hapip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to bude asi nejlepší řešení. Jen nechápu, že jsi nechal stát auto půl roku někde, kde evidentně si s ním nevěděli rady. Taky nechápu jejich přístup, vždyť v dnešní době se tak lehce dá přijít o zákazníky, jejich chlebodárce. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to bude asi nejlepší řešení. Jen nechápu, že jsi nechal stát auto půl roku někde, kde evidentně si s ním nevěděli rady. Taky nechápu jejich přístup, vždyť v dnešní době se tak lehce dá přijít o zákazníky, jejich chlebodárce. :nevim

Zijou ze servisu nových aut,jinak komu konci záruka tak by tam mohl chodit jen blázen.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ,že tam bylo tak dlouho je opravdu scify. Protože pořad měli nějaký díl odvezený někde z tech jednotek tak jsem musel čekat. Já sám sem byl z toho zdrcen a pořád doufal ale marně.Děkuji všem za Vaše přispěvky.

Ten zabřeh není zas tak daleko na vozíku bych tam dorazil..

[upravil dne 20/8/14 11:23 od hapip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O petardě jsi nepsal...

Jak to nastartuje, tak jeď, Zpátky dojedeš vlakem.

Nejdříve tam zavolej a domluv se.

Můžu ti dát tel. č. na mne, kdybys něco potřeboval. Do soukromé zprávy (červený nápis vpravo nahoře).

[upravil dne 20.8.2014 12:43 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Jj, zavolal bych tam hned, a odpoledne by tam auto bylo. Soukromé zprávy, které jsem ti poslal včera v poledne jsi ještě nečetl...

Mluvil jsem o tom s p. Nečasem, říkal, že klidně opraví, ale když tam auto není, tak není co...

[upravil dne 21.8.2014 09:43 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...