Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

List (email) do Renaultu.


dusan2

Recommended Posts

Ahoj. Vzhľadom na ubehnuté km , blížiace sa okrúhliny a neuveriteľnú výdrž sa pohrávam z myšlienkou napísať do automobilky a podeliť sa so skúsenosťami s mojou dodávkou. Otázka znie či to ma vôbec zmysel , ako sa dopátrať tej správnej adresy a v akom jazyku do poslať ? Čo si o tom myslíte ? Bude to vobec niekoho zaujímať ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny
Jj, \"Master se vznáší jako lipový list, ševelí jako vánek...\":D

Ihned po nasednutí mě obklopí příjemná atmosféra a naladí mne na kladné myšlenky...:D

[upravil dne 19.8.2014 11:29 od P607Olda]

:D :D Po dlouhé době jsem se takhle v poledne pořádně zasmál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych mluvil s tetou, tak ta učila na škole francouštinu a i do F jezdí. Ted je mimo ČR a nevím, kdy bude doma a jak na tom bude časově. Už mi překládala i z F do češtini článek o rádiu 4050. Je to v jednom mojim příspěvku. Jinak google překladač není přesný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se. Nebude to dlouhé? Ted je myslím v Turecku. Stále někde cestuje:)

Dlhe to nebude. Aspon prvy kontakt nie. Ak nahodou prejavia zaujem tak potom by to uz bol asi narocnejsi preklad.

Aluška poznas clenku Aku? Ja sa v podstate spolieham ze predsa len najdem niekoho v mojom okoli ale pomoci sa samozrejme nebranim :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, slovenskou verzi i překlad (měl by stačit AJ) bych poslal na infocentrum@renault.sk s prosbou o kontakt na někoho odpovědného do FR. Ve chvíli, kdy si přečtou chválu, tak si myslím, že Ti velice rádi vyjdou vstříc;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste první majitelé toho Mastera? Pak bych kontaktoval dealera, kde byl vůz koupen a ten určitě neuhne a myslím si, že on by byl ochotný předat kontakt nebo přímo kontaktovat Renault ve Francii s tím, že i pro ně to je dobrá reklama.

Řekněme že výhodu bych viděl v tom, že si \"pokecáš\" s dealerem, předáš mu svůj elaborát a on by jej mohl na vlastní náklady nechat přeložit do FR. Možná by mohli i toto Mastera využít na nějakou vlastní akci ... záleží, jak se k tomu postaví, třeba tě pošlou do háje, i to je možné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...