Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

List (email) do Renaultu.


dusan2

Recommended Posts

Když kolegy dcera byla vyslána z GB do PL ,tam si zakoupila s manželem novou AR147 TS ,po cca pulroce je někdo sestřelil v zatáčce a auto na kaši,tak zastoupení to auto vzalo,dalo jim funglovku a to rozbité vystavovalo,že z čeho se dá vystoupit bez ujmy na zdraví. Bylo to v době kdy šla čtyři sedma na trh.

Takže třeba z nich něco vyrazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dusan2: naprosto souhlasím s Koblihem, než sesmolíš ten dopis, tak to přetáhni přes mega, pak už to bude velice zajímavé!!! A propo, nabídka výměny za funglovku by taky nebyla důvodem? Já si totiž pamatuju, že sem někde četl prohlášení Jaguáru, že kdo k nim přiveze nějaký jejich auto s nájezdem přes 1mil. dostane od nich novej kočár;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dusan2: naprosto souhlasím s Koblihem, než sesmolíš ten dopis, tak to přetáhni přes mega, pak už to bude velice zajímavé!!! A propo, nabídka výměny za funglovku by taky nebyla důvodem? Já si totiž pamatuju, že sem někde četl prohlášení Jaguáru, že kdo k nim přiveze nějaký jejich auto s nájezdem přes 1mil. dostane od nich novej kočár;)

Nerobim si iluzie ze by mi niekto dal nove auto za to moje. Je celkom bezne ze ma dodavka najazdeny milion km akurat ze treti majitel uz o tom nevie lebo je to stocene :D

Pe.Tr dakujem za kontakt skusim to :super

[upravil dne 21/8/14 20:33 od dusan2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes z infocentrum@renault.sk prisla tato odpoved : ďakujeme Vám za návštevu našej webovej stránky.

V prípade Vášho záujmu o popísanie Vašich skúseností s vozidlom Renault Master, Vám odporúčame smerovať Vaše zdelenie na e-mail infocentrum@renault.sk.

Váš e-mail bude následne preposlaný na príslušné oddelenie, ktoré bude môcť Vaše pripomienky a návrhy na zlepšenie využiť pre ďalší vývoj vozidiel Renault.

Ďakujeme Vám za dôveru a v prípade otázok nás neváhajte opäť kontaktovať na Zelenej linke 0800 606 111 alebo prostredníctvom e-mailu infocentrum@renault.sk.

S pozdravom,

Michaela S........

Mam pocit ze dotycnu to zaujima tak ako mna farba jej topanok :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes z infocentrum@renault.sk prisla tato odpoved : ďakujeme Vám za návštevu našej webovej stránky.

V prípade Vášho záujmu o popísanie Vašich skúseností s vozidlom Renault Master, Vám odporúčame smerovať Vaše zdelenie na e-mail infocentrum@renault.sk.

Váš e-mail bude následne preposlaný na príslušné oddelenie, ktoré bude môcť Vaše pripomienky a návrhy na zlepšenie využiť pre ďalší vývoj vozidiel Renault.

Ďakujeme Vám za dôveru a v prípade otázok nás neváhajte opäť kontaktovať na Zelenej linke 0800 606 111 alebo prostredníctvom e-mailu infocentrum@renault.sk.

S pozdravom,

Michaela S........

Mam pocit ze dotycnu to zaujima tak ako mna farba jej topanok :(

Takhle se ale nikam nedostaneš, to je jako bys do firmy poslal nabídku na obecnou adresu... musíš kontaktovat přímo zodpovědného člověka, žádné obecné kontakty, to je zbytečná práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...