Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Do jaké banky přejít


Ivouš

Recommended Posts

čau mám osobní účet u České Spořitelny a chtěl bych od ní odejít ,kvůli jejímu zdražování a poplatkům na účtu.A řeším ale kam?

Chtěl bych banku co je tady už zaběhlá a nehrozil by u ní nějaký krach,když bych si u ní založil osobní účet.

prvně mě napadla Komerční Banka má u nás ve městě pobočku.

nebo kam?

A co vy jste stále u České spořitelny a co na ni říkáte?

dík za názory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš taky houba. Mam na co si vzpomenu, ihned bez problémů, to mě za tech 90kč stojí. Nevypisoval jsem všechno co v tom baličku je protože si to nepamatuju, ale každopádně mě to stačí a vyhovuje. Jasně že mužu začít používat MBank kterou mám bez poplatků, ale nějak mi chybí pružnost a přístup jako u spořky.

[upravil dne 18/8/14 21:45 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurvajz, v dnesni dobe platit bance i jen jedinou korunu je opravdu zbytecne...

A zminovat to, ze v nejake bance jsou prichozi platby zdarma, to se snad ani nesmi...

Kdo by byl u banky, kde by platil i prichoui platby??? Asi jen vyznavac bohyne Yindy :mrk

Ja mam mBank a jsem totalne spokojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam u CS soukromy i firemni ucet, na soukromem neplatim na poplatcich ani korunu a na firemnim asi 15,- :)

Oproti mBank a FIO ma pro me urcite vyhody, ale pokud ti tam jen chodi vyplata a cas od casu zaplatis kartou nebo vyberes tak je to uplne jedno a ber klidne jednu z nizkonakladovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji Fio, přešli jsme na něj i s podnikatelským účtem. V jejich bankomatu asi 10x v měsíci zdarma, v cizím ze začátku 2 x za měsíc, pokud kartou zaplatíš více jak 4000,- měsíčně, tak se připočítá další výběr zdarma. Jinak všechno ostatní zadarmo (krom platby do zahraničí). Internetové bankovnictví velmi dobré a bezpečně ovládané i z mobilu. Lze nafotit a zadávat i QR platební kódy.

Jo a největší vychytávka, z mobilu i z PC lze během 1 minuty nastavit limit platební karty na nuly nebo opět na požadované částky. Dobré je mít trvale na internetových platbách nulu a zdvihnout to jenom při platbě.

[upravil dne 19/8/14 07:42 od Zazimir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drive Sporitelna po nekolikatere urgenci ze bych byl rad po tech letech aby byl ucet gratis me pani nabidla gratis ucet na tri leta - malo? Tak nic!

Tak jsem zapatral a mame GM vse zadara tedy bankomat platby v ramci CZ TP Internet banku mobilni banku ......

Mozna to neni na netu tak prehledne jako u Sporitelny jinak po prvnich zkusenostech a narocich - SPOKOJENOST predevsim - je to gratis .....

Dale me celkem zaujala M Banka a jejich Tarif pro volani / nevim zda je jeste platny / a sice za 300Kc / 300min v ramci CZ

Jedinna podminka TP .... ale nezajimal jsem se o to - tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S bankovými účtami je to podobne ako s autami :) Pokiaľ nám nedáš vedieť, ako a kde účet využívaš, tak sa ťažko radí ...

Teda ja konkrétne určite nie, nakoľko nemám s ČR bankami skúsenosti, ale na SK je to podobné (zdarma mbank, zuno ... )

V každom prípade si ja osobne radšej zaplatím mesačne, a mám solídnu banku, so solídnym počtom pobočiek, kde môžem riešiť úplne všetko ...

Navyše účty, IB atď využívam naplno, a v tomto mi naozaj bezplatné banky moc nevyhovovali ...

Ale ako bolo spomenuté, keď máš účet akurát na prijatie výplaty a nejaké výberi, platby, tak ti stačí hocičo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dneska v Komerční Bance tam mi nabídli účet zdarma (NÁZEV - MŮJ ÚČET S MOJE ODMĚNY)za podmínek:

1.došlá platba měsíčně,2.spoření,3.investování,4.kreditní karta úvěr hypotéka. = musím splňovat (což není problém)2 body z těchto 4.

Bankomat:1 výběr 9kč a jestliže zaplatím někde v obchodě 1 krát kartou tak mi těch 9 kč vrátí.

Odchozí platba 6kč (mám jen 3 platby) , (je o 1kč dražší než u Č.Spořitelny) - Jedinné mínus

pochopitelně internetové bankovnictví,karta zdarma.

Od Spořitelny odejdu jestli mi nenabídnou lepší podmínky nebo aspoň takové jako u KB.

Já jsem platil zhruba u Spořitelny tak 87kč měsíčně za účet.

díky za rady a nápady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem naco su komu pobocky v beznom zivote...

vsetko dnes vybavis cez internetbanking, veskere zalezitosti.

mam mbank a ziadny problem vratane nula poplatkov.

urocenie viac nez dobre (momentalne na emax 1,5%, ostatne poducty 0,9%), moznost presunu medzi vlastnorucne zalozenymi uctami, vsetko maximalne komfortne, sucasny ib na vyborne prepracovanej urovni s mnozstvom

funkcii. ine banky su strohe a pytaju poplatky za to ze mozu narabat s vasimi peniazmi... chore...

proste vsetko co potrebujes si v mbank v pohode spravis.

na mbank sa vztahuje rovnaky zakon o ochrane vkladov ako na ostatne komercne banky.

vybery zdarma kdekolvek v ramci celej EU bez poplatku aspon co sa sk mbank tyka, neviem ako v cz mbank.

nechapem teda lubko co potrebujes vybavit take na pobocke co cez ib nejde. okrem hotovostneho vkladu,

co ide tiez hravo poriesit ked nutne potrebujes.

[upravil dne 19/8/14 19:28 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...