Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fiat Ulysse 2003 - levá páčka pod volantem


kladivaroman

Recommended Posts

Zdravím, prosím o radu....zlobí mě levá páčka pod volantem, konkrétně mi neustále vypadávají dálková světla a mlhovky. Lze to nějak opravit, nebo někde zakoupit čistě tu páčku....na netu jsem našel modul, kde jsou obě páčky a cena šílená....kolem 13tis. Určitě se to zde už řešilo, ale nanešel jsem žádné vlákno, proto se omlouvám, že vypisuji nové. Za každou radu děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vím že jsme to řešili na www.xsara.cz . Protože tam je to konstrukčně podobné na starších xsarách šly přehodit samostatně páčky ale od nějakého roku tuším 2002 nebo 2000 kdy je použita multiplexní elektrika (nebo jak je přesný název) tak už to nejde a musí se měnit celý ten modul. Obávám se že tady to bude to samé. Takže jedině zkusit vrakoviště ale vrakaři jsou vydřiduši a moc dobře vědí kolik stojí ten který ND v novém a oni ho nacení o pár set korun levněji takže se možná vyplatí koupit nový se zárukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem to hned při koupi, občas blikly světla a i v bazaru se najednou rozsvítili, dostal jsem na to slevu, takže jsem koupil ve Smrku za 2500 i s tempomatem, sice my napoprvé dalš špatné, ale napodruhé to klaplo a páčky už 2,5 roku fungují jak víno, všetně tempomatu. Takže buď rozebrat nebo sehnat jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nám tiež blbne lavá páčka, ale nám blbnú len stretávačky..môže byť ten istý problém,zlý kontakt na plieškoch?

Pri vypnutom motore sa nerozsvietia (doteraz sa rozsvietili), poistky sú všetky OK, žiarovky tiež, relátko cvaká. Po naštartovaní sa po čase dajú rozsvietiť a zapnú sa skoro stále, zhasne sa motor a zas to zblbne. Dialkové fungujú vždy, aj hmlovky. Za jazdy na stretávačky preblikli a po čase zhlasli.

[upravil dne 13/9/14 19:11 od neli29]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...