Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

shlédnutí životopisu -vaše názory


kocour17

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych vás poprosit zda by jste mi shlédli životopis co je třeba vylepšit nebo tak :D je to v němčině chtěl bych se ucházet o práci v německu. Nyní ještě studuji vyšší odbornou školu - obor Strojírenská výroba - počítačová podpora konstruování a programování NC strojů - ukončeno DiS (v červnu snad) a dále ještě přemýšlím že bych si udělal svářecí kurz ( obalenou elektrodou) má to smysl ?

Dále budu mít teď půl roční praxi v Motor Jikov -jako konstruktér forem

:papa děkuji za vaše připomínky

životopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kocour - osobne sa mi veľmi oplatilo siahnuť po nejakom CW template, je ich všade mraky, tak ako free, tak aj platených ...

Platené stoja pár eur, a máš ich na stálo :)

Farebne odladené životopisy resp. také, ktoré hneď vyzerajú inak, ako tie bežné, majú aj najväčšiu šancu zaujať personalistu na to, aby si zrovna tvoj životopis všimol, a prečítal ...

PS: Netuším, prečo má životopis až 3,3 MB, asi by som s tým niečo spravil, jedna stránka PDF s malou foto nemôže toľko zaberať.

PSS: Más profil na linkedin.com ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak fotka dělá takovou velikost. Určitě to zmenši, aby personalista neměl staré PC a jakmile se mu hned neotevře, aby ti nevyřadil, aniž by to viděl. :D

Odborně ti neporadím ... ale velikost souboru je prostě moc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já CV přepisovala asi na desetkrát, nakonec mi kamarádka co dělá personální, pomohla to doladit, opravit chyby a trošku zformulovat průvodní dopis. Jinak na tom linkedinu je dobrý mít profil, hodně se tam ozývají a když si napíšeš že hledáš něco stopro by se ti tam někdo ozval. Jinak já ten cv prošvihla :) takže nemůžu poradit :)

Jestliže máš větší rozsah co bys mohl dělat, je dobrý udělat si více variant CV, každou vést \"směrem\" k dané pozici, vyzdvihnout na první místa to co pro tu pozici nejlépe ovládáš a co je s ní nejvíce spjato, pak sestupně pokračovat v tom co umíš. Jestliže máš nějaké reference (třeba jsi webař) tak určitě přílohu a svoutam popsat a odkazy na ně pokud existují. Doporučuju taky dostatečně propracovat průvodní dopis (též pro každou pozici, jestliže jich zkoušíš víc). Ten průvodní dopis je totiž takovej testík jestli si tě vůbec pozvou.... Víc mě nenapadá... zatim :)

Hodně štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...