Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Souhlas Milane. Lidová moudrost říká \" Všeliký spěch toliko pro hovado dobrý jest \" navíc forma zveřejnění nebyla právě nejšťastnější.

Bohužel to opět spustilo lavinu nesmyslných krirtik a dotazů zda si náhodou někdo něco \"Neulil\" Proboha PROČ?

Zaplatil jsem za ubytování a jídlo, pobavil jsem se nad očekávání dobře - prostě bylo to fajn.

300.- Kč příspěvku za řáda ročně - to je prostě sranda, která se mi už 2x vrátila na slevě v AK.

Na každého, ať už byl první nebo poslední, dítě nebo dospělý, se nějaký prezent dostal, tak proč se tady řeší kolik stály např modely, nebo kolik se protankovalo za testovací jízdy?

Takto může uvažovat jen někdo, kdo takovouto akci nikdy neorganizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FrantaCV:

Nemám pocit, že by si někdo myslel, že si někdo něco ulil, nikde to nevidí, stejně tak se neřeší kolik stály modely, nebo kolik se protankovalo za předváděčky. Měl by jsi to číst pozorněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na sraze jsem nebyl , ohlasy jsem četl , fota viděl.

za mně nikde nevidím návrh odměny pro Scratche. Dotáhl to do konce , byt přišel o práci , navíc o velmi dobrého kamaráda , doma má ženu s mimčem....

Já mu za tu sílu a ochotu moc děkuji o zas o něco víc si ho jako člověka vážím .

navrhuji odměnu 2000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: - číst ještě umím - jen pro osvěžení několik poznámek z předchozích příspěvků.

Musim jeste doplatit modely clubu a tak jsem je zahrnul do nakladu.

Nevím co je ta jedna položka a nikde nevidím dotankování předváděcích vozů. - tento je zrovna Tvůj a ten první jsi upravil na nulu.

a dalo by se pokračovat - zbytečně.

A co se týká odměny pro organizátory - jednoznačně ANO, zaslouží si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale všechny tyhle poznámky jsou za účelem předložení kompletního a správného vyúčtování. Třeba s dotankováním mi přeci jde jen o to aby se to nezapomnělo zaúčtovat do srazu, dokud mi MilanF1 nevysvětlil, že na posledním srazu se to dělalo výjimečně jinak. Copak to z toho není zřejmé.

K modelům, ty club koupil již dřív a nyní je pouze dává do spotřeby a proto se objevují jako nákladová položka.

První příspěvek v tomto vlákně jsem vymazal, protože tím jak počátek Scratch změnil, tak to vůbec nedávalo smysl.

Je to podobné, jako když si doma děláš pro sebe a pro rodinu třeba vyúčtování společné dovolené. Také se tě může někdo ptát co je ta která položka a co se třeba mohlo zapomenout. Znamená to, že by si někdo myslel, že se někdo chce na úkor ostatních obohatit?

Snad i kamarádi a přátelé (za což Scratche a další považuji) si mohou bez ostnu nevraživosti vyjasnit spousty věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už to přijde srozumitelné, jasné a v pořádku :papa Ale příště bych radši zveřejnil až finální podobu :D

Vedení se jednomyslně shodlo, že Scratch už nic vracet nemusí. Zbylých 954,- Kč si ponech jako malou odměnu za pořádání srazu.... :super

[upravil dne 21/8/14 06:21 od Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franta a Moto - nehadejte SE, Moto me navedl spravnym smerem. Prvni vyuctovani dopadlo tak ze bych doplacel a vubec nevedel proc. Pak jsem si uvedomil ty preplatky u nekolika clenu a pak jsem mel zdublovane modely v nakladech. Takze to smysl melo :-)

Za odmenu dekuji a bude pouzita i pro ostatni organizatory v ramci nejakeho toho pitiva na dalsim setkani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...