Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

XP nebo W7 na starej zgarb ?


koblih69

Recommended Posts

Potřebuju přeinstalovat PC, je to P4, 1G RAM, 250GB SATA disk.

Jedou na tom XP, vcelku OK. Potřebuju to přeinstalovat a od toho se odvíjí můj dotaz - poběží na to W7 přijatelně, nebo mám raději nechat původní XP. Máte někdo zkušenost s takovou starou plečkou a W7?

PC se používá pouze na internet a Sem tam nějaký dokument v MS Office.

[upravil dne 17/8/14 20:10 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Já jsem vmáčkl Win 7 do Asusu EEE (Atom, 1.6 GHz, 1 GB RAM) a běží to obstojně, rozhodně se na tom pracuje líp než s XP (samozřejmě po vypnutí všech grafických efektů). Je to rychlejší, ale těžko říct, jak velký podíl na tom má SSD které jsem zároveň s reinstalací do \"Éčka\" dával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

I to tak zůstane. ;) Já to používám na Éčku rok a něco a bez potíží. 1 GB RAM rozhodně pro 7 není málo. Není to na vyskakování si, ale po nějakém rozumném nastavení systému to jde.

\"Naco si komplikovat život\", přesně, proč tam dávat mizerné XP. Nikdy to nebyl tak dobrý systém, jak si všichni myslí. Win 7 a 8 (i Visty) jsou morálně a technicky úplně někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže W7 běží, start je podobně pomalý jako na XP samotný běh se zatím docela dá. Trochu problém byl s ovladačem na SB Live, ale nakonec jsem našel nějaké \"Open\", které fungují.

Horší je, že v původním profilu nejsou v položce oblíbené žádné záznamy, takže nemám co naimportovat. Byly to oblíbené položky v Google Chrome, může to být uložené ještě někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha o vistách mi tady ani nemluvte nebo budu mít zlý sny :D

Sice tomu rozumím jak koza petrželi, ale na svým NTB jsem několik let trpěla s vistama a už jsem myslela, že normálně poletí noťas z okna, protože i nějaká 386 byla asi rychlejší...

Není to teda žádný dělo: CPU Intel T2400 1,83GHz, RAM 3GB, ale s vistama to prostě nejelo, teď tam mám Win7 Home a su docela spokojená, i když by to teda mohlo být na můj vkus trochu svižnější...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...